Terug naar boven

Programma SC Spirit '30

laatst bijgewerkt op 31 oktober 2014 Rood = afgelast
Datum Thuisteam - Uitteam Scheidsrechter Kleedkamer Veld
Za 1 Nov - 08:45 Wherevogels De F2 - SC Spirit '30 F1 |
Za 1 Nov - 08:45 SC Spirit '30 E2 - Flevo E1 Wessel van der Meer 8 | 7 B3
Za 1 Nov - 08:45 SC Spirit '30 F6 - Dindua F3 Friso Duvalois 9A | 10A B4
Za 1 Nov - 08:45 SC Spirit '30 E6 - Westfriezen E7 Paul Koomen 3A | 4A A2
Za 1 Nov - 08:45 SC Spirit '30 E3 - Zwaluwen 30 HCSV E1 Rick May 11 | 12 C5
Za 1 Nov - 08:45 SC Spirit '30 F4 - George st F1 Frank Ligthart 1A | 2A A1
Za 1 Nov - 09:00 Grasshoppers D4M - SC Spirit '30 D6M |
Za 1 Nov - 09:45 KGB F5 - SC Spirit '30 F7 |
Za 1 Nov - 09:45 ASV 55 E1 - SC Spirit '30 E4 |
Za 1 Nov - 10:00 MP bij WSW - MP bij De Valken |
Za 1 Nov - 10:00 KGB ME1 - SC Spirit '30 ME2 |
Za 1 Nov - 10:00 KGB D4 - SC Spirit '30 D4 |
Za 1 Nov - 10:00 Opperdoes D1 - SC Spirit '30 D2 |
Za 1 Nov - 10:30 MOC F1 - SC Spirit '30 F2 |
Za 1 Nov - 10:30 SC Spirit '30 E1 - Grasshoppers E1 Sven Bankert 6 | 5 A
Za 1 Nov - 10:30 SC Spirit '30 F3 - HSV Sport 1889 F1 Brian Deken 1B | 2B B4
Za 1 Nov - 10:30 SC Spirit '30 E5 - MOC E3 Paul Koomen 9B | 10B B3
Za 1 Nov - 10:30 SC Spirit '30 F5 - KGB F4 Rody Schipper 3B | 4B C5
Za 1 Nov - 10:30 SV Spartanen ME1 - SC Spirit '30 ME1 |
Za 1 Nov - 10:30 Schellinkhout E1 - SC Spirit '30 E7 |
Za 1 Nov - 11:30 West Frisia MD1 - SC Spirit '30 MD1 |
Za 1 Nov - 12:00 SEW D1 - SC Spirit '30 D1 |
Za 1 Nov - 12:30 SC Spirit '30 C2 - Medemblik C3 Marco de Boer 11 | 12 B
Za 1 Nov - 12:30 SC Spirit '30 D5 - Always Forward D10 Sven Reus 8 | 7 A
Za 1 Nov - 13:00 VVW C1 - SC Spirit '30 C1 |
Za 1 Nov - 14:30 SC Spirit '30 C3 - Always Forward C9 Dick Broers 3 | 4 B
Za 1 Nov - 14:30 SC Spirit '30 D3 - Westfriezen D4 Cor Steltenpool 6 | 5 A
Za 1 Nov - 14:30 SC Spirit '30 MC1 - Dindua MC1 Jean-Paul Ligthart 9 | 10 C
Zo 2 Nov - 10:00 SC Spirit '30 B3 (zon) - Always Forward B6 (zon) Cor Steltenpool 1 | 2 C
Zo 2 Nov - 10:00 SC Spirit '30 B2 (zon) - SV Spartanen B3 (zon) Koos Vriend 9 | 10 B
Zo 2 Nov - 10:30 Succes B1 (zon) - SC Spirit '30 B1 (zon) |
Zo 2 Nov - 11:00 SC Spirit '30 A2 (zon) - Grasshoppers A2 (zon) Chris Rozanski 5 | 4 A
Zo 2 Nov - 12:00 ASV 55 2 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon) |
Zo 2 Nov - 14:00 West Frisia A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) Bons, D. |
Zo 2 Nov - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - VSV 1 (zon) Bruggeling, M. 6 | 11 A
Zo 2 Nov - 14:00 KGB 5 (zon) - SC Spirit '30 4 (zon) |
Zo 2 Nov - 14:30 SC Spirit '30 3 (zon) - SV Spartanen 3 (zon) Klaas Neuvel 3 | 2 B
Zo 2 Nov - 14:30 SC Spirit '30 VR1 (zon) - Zaandijk VR2 (zon) Jacco Zwaan 9 | 10 C
Wo 5 Nov - 19:00 SRC MA1 (zon) - SC Spirit '30 MA1 (zon) |
Za 8 Nov - 08:45 SC Spirit '30 F2 - VVS 46 F2 Tim Blom |
Za 8 Nov - 08:45 SC Spirit '30 ME2 - Wieringermeer ME2 Gerrit Laan |
Za 8 Nov - 08:45 SC Spirit '30 E4 - Valken De E2 Jelle Sierkstra |
Za 8 Nov - 08:45 SC Spirit '30 F7 - West Frisia F5 Aaron Bot |
Za 8 Nov - 08:45 West Frisia F4 - SC Spirit '30 F6 |
Za 8 Nov - 09:15 DWB F1 - SC Spirit '30 F4 |
Za 8 Nov - 10:00 MP bij Woudia - MP bij De Valken |
Za 8 Nov - 10:00 Hauwert 65 E1 - SC Spirit '30 E6 |
Za 8 Nov - 10:00 JVC E4 - SC Spirit '30 E2 |
Za 8 Nov - 10:15 Always Forward E7 - SC Spirit '30 E3 |
Za 8 Nov - 10:30 SC Spirit '30 D6M - Spartanen D4M |
Za 8 Nov - 10:30 SEW F2 - SC Spirit '30 F3 |
Za 8 Nov - 10:30 SC Spirit '30 F1 - Always Forward F2 Stan Luten |
Za 8 Nov - 10:30 SC Spirit '30 E7 - KGB E6 Patrick Fransen |
Za 8 Nov - 10:30 SC Spirit '30 ME1 - DWOW ME1 Pepijn Voetman |
Za 8 Nov - 10:45 Always Forward D7 - SC Spirit '30 D3 |
Za 8 Nov - 11:30 Woudia F2 - SC Spirit '30 F5 |
Za 8 Nov - 12:00 Zwaagdijk E1 - SC Spirit '30 E5 |
Za 8 Nov - 12:00 Twisk TSV MC1 - SC Spirit '30 MC1 |
Za 8 Nov - 12:30 SC Spirit '30 D4 - Medemblik D3 |
Za 8 Nov - 12:30 Hollandia D4 - SC Spirit '30 D5 |
Za 8 Nov - 12:30 SC Spirit '30 D2 - Westfriezen D3 |
Za 8 Nov - 13:45 SV Spartanen C4 - SC Spirit '30 C3 |
Za 8 Nov - 14:15 WSW C1 - SC Spirit '30 C2 |
Za 8 Nov - 14:30 SC Spirit '30 C1 - West Frisia C1 |
Za 8 Nov - 14:30 SC Spirit '30 D1 - West Frisia D1 |
Zo 9 Nov - 10:00 SC Spirit '30 B1 (zon) - Medemblik B1 (zon) Kees Schoonen |
Zo 9 Nov - 10:00 Dynamo B2 (zon) - SC Spirit '30 B2 (zon) |
Zo 9 Nov - 10:00 SC Spirit '30 B3 (zon) - SV Spartanen B4 (zon) Koos Vriend |
Zo 9 Nov - 11:00 Kennemers 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) Hoff, J.N.M. van den |
Zo 9 Nov - 11:30 WSW A1 (zon) - SC Spirit '30 A2 (zon) |
Zo 9 Nov - 12:00 SC Spirit '30 6 (zon) - WSW 2 (zon) Chris Rozanski |
Zo 9 Nov - 12:00 SC Spirit '30 4 (zon) - West Frisia 5 (zon) Peter van Straaten |
Zo 9 Nov - 14:00 Assendelft 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) Andre, P.T.J. |
Zo 9 Nov - 14:00 Westfriezen 3 (zon) - SC Spirit '30 3 (zon) Hemminga, F. |
Zo 9 Nov - 14:30 SC Spirit '30 A1 (zon) - ZAP A1 (zon) Schouten, J.P.J.M. |
Za 15 Nov - 10:00 MP bij Spirit - MP bij ASV 55 |
Za 15 Nov - 10:00 Blokkers De E3 - SC Spirit '30 E3 |
Za 15 Nov - 10:00 Blokkers De MD2 - SC Spirit '30 MD1 |
Za 15 Nov - 12:30 SC Spirit '30 D5 - Medemblik D4 |
Zo 16 Nov - 10:00 ASV 55 4 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon) |
Zo 16 Nov - 10:00 SC Spirit '30 B2 (zon) - Victoria O B1 (zon) Jack Keijzer |
Zo 16 Nov - 10:30 MOC 4 (zon) - SC Spirit '30 6 (zon) |
Zo 16 Nov - 12:00 SC Spirit '30 4 (zon) - Zouaven De 6 (zon) Peter van Straaten |
Zo 16 Nov - 14:30 SC Spirit '30 3 (zon) - Zouaven De 3 (zon) Chris Rozanski |
Zo 16 Nov - 14:30 SC Spirit '30 A2 - VIOS-W A2 Cor Steltenpool |
Za 22 Nov - 10:00 MP bij Spirit - MP bij De Valken |
Za 29 Nov - 10:00 MP bij Spirit - MP bij De Valken |
Za 6 Dec - 10:00 MP bij Spirit - MP bij De Valken |
Za 13 Dec - 10:00 alle MP bij Spirit - alle MP bij Spirit |

Uitslagen SC Spirit '30

laatst bijgewerkt op 31 oktober 2014
Datum Thuisteam - Uitteam Uitslag
Di 28 Okt de Blokkers 2 - SC Spirit '30 2 (zon)
Zo 26 Okt Hellas Sport 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) 0-0
Zo 26 Okt LSVV 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) 0-1
Zo 26 Okt Dynamo 2 (zon) - SC Spirit '30 3 (zon) 3-2
Zo 26 Okt SC Spirit '30 4 (zon) - Blokkers De 5 (zon) 3-2
Zo 26 Okt SC Spirit '30 5 (zon) - Strandvogels 3 (zon) 5-2
Zo 26 Okt SC Spirit '30 6 (zon) - Sporting Andijk 4 (zon) 2-1
Zo 26 Okt ST Zaanlandia/Hellas Sport VR2 (zon) - SC Spirit '30 VR1 (zon) 6-1
Zo 26 Okt SC Spirit '30 A1 (zon) - KGB A1 (zon) 1-2
Zo 26 Okt Medemblik A2 (zon) - SC Spirit '30 A2 (zon) 2-3
Zo 26 Okt SC Spirit '30 B1 (zon) - ALC B1 (zon) 4-0
Zo 26 Okt DESS B1 (zon) - SC Spirit '30 B2 (zon) 2-4
Zo 26 Okt Always Forward B5 (zon) - SC Spirit '30 B3 (zon) 5-0
Za 25 Okt SC Spirit '30 C1 - Medemblik C1 0-5
Za 25 Okt Zouaven De C6 - SC Spirit '30 C2 6-3
Za 25 Okt ASV 55 C2 - SC Spirit '30 C3 0-2
Za 25 Okt Blokkers De MC2 - SC Spirit '30 MC1 0-1
Za 25 Okt SC Spirit '30 D2 - Zouaven De D4 10-0
Za 25 Okt West Frisia D3 - SC Spirit '30 D3 0-4
Za 25 Okt SC Spirit '30 D4 - West Frisia D5 12-2
Za 25 Okt Zuidermeer/St. George D1 - SC Spirit '30 D5 7-1
Za 25 Okt SC Spirit '30 MD1 - EVC MD1 1-0
Za 25 Okt SC Spirit '30 D6M - Flevo D4M 9-2
Za 25 Okt Volendam (rkav) E2 - SC Spirit '30 E1 5-4
Za 25 Okt FC Den Helder E3 - SC Spirit '30 E2 7-6
Za 25 Okt Strandvogels E1 - SC Spirit '30 E3 3-6
Za 25 Okt SC Spirit '30 E4 - WSW E1 1-2
Za 25 Okt VVW E4 - SC Spirit '30 E5 2-8
Za 25 Okt Zwaagdijk E2 - SC Spirit '30 E6 0-7
Za 25 Okt SC Spirit '30 E7 - HSV Sport 1889 E4 5-0
Za 25 Okt SC Spirit '30 ME1 - Blokkers De ME1 4-1
Za 25 Okt SC Spirit '30 ME2 - HSV Sport 1889 ME1 2-1
Za 25 Okt SC Spirit '30 F1 - Zouaven De F2 4-0
Za 25 Okt SC Spirit '30 F2 - Always Forward F3 1-0
Za 25 Okt Blokkers De F4 - SC Spirit '30 F3 1-0
Za 25 Okt Zouaven De F5 - SC Spirit '30 F4 4-3
Za 25 Okt Blokkers De F5 - SC Spirit '30 F5 9-1
Za 25 Okt Medemblik F3 - SC Spirit '30 F6 4-8
Za 25 Okt SC Spirit '30 F7 - Dindua F4 10-1

Afgelastingen SC Spirit '30

Er zijn geen afgelastingen.
Datum Thuisteam - Uitteam Scheidsrechter Kleedkamer Veld