Terug naar boven

Programma SC Spirit '30

laatst bijgewerkt op 11 februari 2016 Rood = afgelast
Datum Thuisteam - Uitteam Scheidsrechter Kleedkamer Veld
Za 13 Feb - 08:45 SC Spirit '30 F4 - Zwaagdijk F1 Jim Baas 3L | 4L C5
Za 13 Feb - 08:45 Spirit'30 F2 - SC Spirit '30 F3 Friso Duvalois |
Za 13 Feb - 08:45 SC Spirit '30 F2 - Spirit'30 F3 Friso Duvalois 1L | 2L A1
Za 13 Feb - 08:45 SC Spirit '30 E6 - KGB E5 Karsten Brinkman 8L | 7L A2
Za 13 Feb - 08:45 Blokkers De F10 - SC Spirit '30 F8 |
Za 13 Feb - 08:45 SC Spirit '30 F7 - SV Spartanen F5 Jeremy Kleine 6L | 5L B4
Za 13 Feb - 09:30 Strandvogels F2 - SC Spirit '30 F6 |
Za 13 Feb - 09:30 VVS 46 F1 - SC Spirit '30 F1 |
Za 13 Feb - 09:45 ASV 55 E1 - SC Spirit '30 E4 |
Za 13 Feb - 10:00 Zenit - Celtic 12 | 12 B3
Za 13 Feb - 10:00 Fiorentina - AC Milan 11 | 11 B3
Za 13 Feb - 10:00 Barcelona - Man United 12 | 12 B3
Za 13 Feb - 10:00 Real Madrid - Paris St Germain 11 | 11 B3
Za 13 Feb - 10:00 Valken De F3 - SC Spirit '30 F5 |
Za 13 Feb - 10:30 AC Milan - Real Madrid 11 | 11 B3
Za 13 Feb - 10:30 Paris St Germain - Fiorentina 11 | 11 B3
Za 13 Feb - 10:30 Celtic - Barcelona 12 | 12 B3
Za 13 Feb - 10:30 SC Spirit '30 E5 - VVW E3 Rody Schipper 3R | 4R B4
Za 13 Feb - 10:30 Man United - Zenit 12 | 12 B3
Za 13 Feb - 10:30 SEW E2 - SC Spirit '30 E2 |
Za 13 Feb - 10:30 SC Spirit '30 ME1 - KGB ME1 Marco Neuvel 9L | 10L A2
Za 13 Feb - 10:30 SC Spirit '30 E1 - Always Forward E2 Rick Zwolsman 6 | 5 C
Za 13 Feb - 10:30 SC Spirit '30 E3 - West Frisia E2 Rick Stenekes 1R | 2R A1
Za 13 Feb - 11:30 Westfriezen C6 - SC Spirit '30 C4 |
Za 13 Feb - 12:00 HSV Sport 1889 MD1 - SC Spirit '30 MD2 |
Za 13 Feb - 12:30 SC Spirit '30 D5 - Zwaagdijk D1 Jens Heilig 1 | 2 A
Za 13 Feb - 12:30 Sporting Andijk D2 - SC Spirit '30 D3 |
Za 13 Feb - 12:30 SC Spirit '30 D4 - Westfriezen D4 Joost Schoonen 8 | 7 C
Za 13 Feb - 12:30 SC Spirit '30 MD1 - Blokkers De MD2 Sven Reus 9 | 10 B
Za 13 Feb - 13:15 Blokkers De C2 - SC Spirit '30 C2 |
Za 13 Feb - 14:15 Kwiek 78 D1 - SC Spirit '30 D2 |
Za 13 Feb - 14:30 SC Spirit '30 C3 - LSVV C3 Dirk te Grotenhuis 11 | 12 C
Za 13 Feb - 14:30 SC Spirit '30 C1 - SSV C1 Dick Broers 3 | 4 B
Za 13 Feb - 14:30 SC Spirit '30 D1 - SVW 27 D1 Wessel van der Meer 6 | 5 A
Za 13 Feb - 14:30 Victoria O MC1 - SC Spirit '30 MC1 |
Zo 14 Feb - 09:30 Kwiek 78 B1 (zon) - SC Spirit '30 B1 (zon) |
Zo 14 Feb - 11:00 VSV 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) Hessler, A. |
Zo 14 Feb - 11:30 SC Spirit '30 5 (zon) - George st 2 (zon) Chris Rozanski 6 | 5 A
Zo 14 Feb - 12:00 SC Spirit '30 MB1 (zon) - DWOW MB1 (zon) Jack Keijzer 9 | 11 B
Zo 14 Feb - 13:00 Valken De 3 (zon) - SC Spirit '30 4 (zon) |
Zo 14 Feb - 13:00 Valken De B2 (zon) - SC Spirit '30 B2 (zon) |
Zo 14 Feb - 13:30 Always Forward 4 (zon) - SC Spirit '30 3 (zon) |
Zo 14 Feb - 14:00 Blokkers De A1 (zon) - SC Spirit '30 A2 (zon) |
Zo 14 Feb - 14:00 KGB A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) Koopman, R. (mw) |
Zo 14 Feb - 14:00 KSV B3 (zon) - SC Spirit '30 B3 (zon) |
Zo 14 Feb - 14:00 SVW 27 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) Dokkum, L.O. van |
Zo 14 Feb - 14:30 SC Spirit '30 VR1 (zon) - VVW VR1 (zon) Siem Koomen 10 | 12 A
Ma 15 Feb - 18:00 SC Spirit '30 E1 - Purmersteijn E1 |
Za 20 Feb - 08:45 Reiger Boys MD2 - SC Spirit '30 MD2 |
Za 20 Feb - 08:45 Blokkers De F3 - SC Spirit '30 F2 |
Za 20 Feb - 09:30 VVS 46 F2 - SC Spirit '30 F3 |
Za 20 Feb - 09:45 KGB E3 - SC Spirit '30 E4 |
Za 20 Feb - 10:00 Valken De F2 - SC Spirit '30 F4 |
Za 20 Feb - 10:30 SC Spirit '30 E6 - Sporting Andijk E4 Tom van Zelm |
Za 20 Feb - 10:30 SC Spirit '30 E7 - Medemblik E6 KNVB Cursus |
Za 20 Feb - 10:30 SC Spirit '30 E5 - VVW E4 KNVB Cursus |
Za 20 Feb - 10:30 SC Spirit '30 F6 - Valken De F4 Tycho Dijkuijsen |
Za 20 Feb - 10:30 SC Spirit '30 E3 - KSV E2 KNVB Cursus |
Za 20 Feb - 11:15 Succes MC1 - SC Spirit '30 MC1 |
Za 20 Feb - 12:00 Volendam (rkav) C7 - SC Spirit '30 C3 |
Za 20 Feb - 12:30 SC Spirit '30 D4 - SV Spartanen D3 Wessel van der Meer |
Za 20 Feb - 12:30 SC Spirit '30 D2 - Sporting Andijk D1 Joost Schoonen |
Za 20 Feb - 12:30 SC Spirit '30 MD1 - VVS 46 MD1 Cor Steltenpool |
Za 20 Feb - 13:00 FC Den Helder D1 - SC Spirit '30 D1 |
Za 20 Feb - 14:00 Strandvogels C1 - SC Spirit '30 C2 |
Za 20 Feb - 14:30 Sporting Andijk 2 (zat) - SC Spirit '30 2 (zat) |
Za 20 Feb - 14:30 SC Spirit '30 D3 - SVW 27 D4 Frank Ligthart |
Zo 21 Feb - 09:30 Kwiek 78 MB1 (zon) - SC Spirit '30 MB1 (zon) |
Zo 21 Feb - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - FC Den Helder 2 (zon) Schepen, J. van |
Zo 21 Feb - 11:00 VIOS-W A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) Otten, V. |
Zo 21 Feb - 11:00 SC Spirit '30 5 (zon) - Westfriezen 6 (zon) Koos Vriend |
Zo 21 Feb - 11:30 West Frisia VR2 (zon) - SC Spirit '30 VR1 (zon) |
Zo 21 Feb - 12:00 SC Spirit '30 3 (zon) - RKEDO 3 (zon) Ton Hof |
Zo 21 Feb - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - Alkmaarsche Boys 1 (zon) Evers, B.H. |
Zo 21 Feb - 14:30 SC Spirit '30 4 (zon) - Always Forward 5 (zon) zelf fluiten |
Zo 21 Feb - 14:30 SC Spirit '30 A2 (zon) - Medemblik A2 (zon) Cor Steltenpool |
Za 27 Feb - 13:00 RKEDO D2 - SC Spirit '30 D3 |
Za 27 Feb - 14:30 SC Spirit '30 2 (zat) - Jong Holland 4 (zat) Jean-Paul Ligthart |
Za 5 Mar - 08:45 SC Spirit '30 F8 - Sporting Andijk F5 Maike Stavenuiter |
Za 5 Mar - 08:45 SC Spirit '30 E4 - Zouaven De E6 Jeremy Kleine |
Za 5 Mar - 08:45 SC Spirit '30 F6 - Always Forward F8 Larissa Karsten |
Za 5 Mar - 08:45 SC Spirit '30 E2 - VVW E2 Rody Schipper |
Za 5 Mar - 08:45 Blokkers De ME3 - SC Spirit '30 ME1 |
Za 5 Mar - 08:45 SC Spirit '30 F2 - VVS 46 F2 Nick Appelman |
Za 5 Mar - 08:45 SC Spirit '30 F3 - VVW F2 Friso Duvalois |
Za 5 Mar - 09:00 Kleine Sluis MD1 - SC Spirit '30 MD1 |
Za 5 Mar - 09:00 Zouaven De E11 - SC Spirit '30 E6 |
Za 5 Mar - 09:05 Zouaven De F6 - SC Spirit '30 F5 |
Za 5 Mar - 09:15 Grasshoppers F4 - SC Spirit '30 F7 |
Za 5 Mar - 09:30 ASV 55 E2G - SC Spirit '30 E7 |
Za 5 Mar - 09:30 DWB F1 - SC Spirit '30 F4 |
Za 5 Mar - 10:15 Zouaven De MD2 - SC Spirit '30 MD2 |
Za 5 Mar - 10:30 SC Spirit '30 MC1 - Schagen MC2 |
Za 5 Mar - 10:30 SC Spirit '30 E5 - KGB E4 Tycho Dijkuijsen |
Za 5 Mar - 10:30 SC Spirit '30 F1 - KFC F2 Jeremy Kleine |
Za 5 Mar - 10:30 SC Spirit '30 E3 - West Frisia E4 Roy Botman |
Za 5 Mar - 11:30 VVS 46 D3 - SC Spirit '30 D5 |
Za 5 Mar - 11:30 Blokkers De C5 - SC Spirit '30 C3 |
Za 5 Mar - 12:00 Oosthuizen C1 - SC Spirit '30 C1 |
Za 5 Mar - 12:30 SC Spirit '30 D2 - DTS D1 |
Za 5 Mar - 12:30 SC Spirit '30 D4 - Valken De D3 |
Za 5 Mar - 12:30 SC Spirit '30 C2 - Reiger Boys C3 |
Za 5 Mar - 14:30 SC Spirit '30 C4 - Always Forward C9 |
Za 5 Mar - 14:30 SC Spirit '30 D3 - Grasshoppers D2 |
Zo 6 Mar - 10:00 Woudia 3 (zon) - SC Spirit '30 4 (zon) |
Zo 6 Mar - 11:30 AFC 34 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) Kerssens, M.P. |
Zo 6 Mar - 12:00 SC Spirit '30 B3 (zon) - DESS B1 (zon) |
Zo 6 Mar - 12:00 Blokkers De 5 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon) |
Zo 6 Mar - 12:00 SC Spirit '30 B2 (zon) - Jong Holland B2 (zon) |
Zo 6 Mar - 14:00 SV Spartanen A2 (zon) - SC Spirit '30 A2 (zon) |
Zo 6 Mar - 14:00 Kolping Boys 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) Metsemakers, R. |
Zo 6 Mar - 14:30 SC Spirit '30 B1 (zon) - Dynamo B1 (zon) |
Zo 6 Mar - 14:30 SC Spirit '30 VR1 (zon) - Westfriezen VR1 (zon) |
Za 12 Mar - 08:45 SC Spirit '30 F8 - Kwiek 78 F5 |
Za 12 Mar - 08:45 SC Spirit '30 F6 - VVW F4 |
Za 12 Mar - 08:45 SC Spirit '30 E4 - KGB E3 |
Za 12 Mar - 09:00 MOC E2 - SC Spirit '30 E5 |
Za 12 Mar - 09:00 VVW F2 - SC Spirit '30 F2 |
Za 12 Mar - 09:00 SVW 27 D4 - SC Spirit '30 D3 |
Za 12 Mar - 09:00 Hollandia F2 - SC Spirit '30 F3 |
Za 12 Mar - 09:00 SV Spartanen E2 - SC Spirit '30 E2 |
Za 12 Mar - 09:00 SEW F2 - SC Spirit '30 F7 |
Za 12 Mar - 09:30 Sporting Andijk E4 - SC Spirit '30 E6 |
Za 12 Mar - 10:15 Westfriezen E3 - SC Spirit '30 E3 |
Za 12 Mar - 10:30 WBSV D1 - SC Spirit '30 D4 |
Za 12 Mar - 10:30 SC Spirit '30 F5 - Grasshoppers F2 |
Za 12 Mar - 10:30 SC Spirit '30 E7 - Sporting Andijk E6 |
Za 12 Mar - 10:30 SC Spirit '30 F1 - Always Forward F2 |
Za 12 Mar - 11:00 RKEDO C2 - SC Spirit '30 C4 |
Za 12 Mar - 11:00 WSW F1 - SC Spirit '30 F4 |
Za 12 Mar - 11:00 VVS 46 MD1 - SC Spirit '30 MD1 |
Za 12 Mar - 12:00 Alkmaarsche Boys 2 (zat) - SC Spirit '30 2 (zat) |
Za 12 Mar - 12:30 Sporting Andijk D1 - SC Spirit '30 D2 |
Za 12 Mar - 12:30 SC Spirit '30 MC1 - Succes MC1 |
Za 12 Mar - 12:30 SC Spirit '30 D5 - Grasshoppers D3 |
Za 12 Mar - 12:30 SC Spirit '30 MD2 - Medemblik MD1 |
Za 12 Mar - 14:30 SC Spirit '30 C3 - ST Opperdoes/TSV Twisk C2 |
Za 12 Mar - 14:30 SC Spirit '30 C1 - KGB C2 |
Zo 13 Mar - 09:30 SC Spirit '30 B3 (zon) - SV Spartanen B4 (zon) |
Zo 13 Mar - 10:00 SC Spirit '30 MB1 (zon) - Medemblik MB1 (zon) |
Zo 13 Mar - 10:00 SC Spirit '30 B1 (zon) - Woudia B1 (zon) |
Zo 13 Mar - 11:00 Limmen A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) |
Zo 13 Mar - 11:30 Wherevogels De B5 (zon) - SC Spirit '30 B2 (zon) |
Zo 13 Mar - 11:30 SC Spirit '30 2 (zon) - Zouaven De 2 (zon) |
Zo 13 Mar - 11:45 SEW VR1 (zon) - SC Spirit '30 VR1 (zon) |
Zo 13 Mar - 12:00 SC Spirit '30 3 (zon) - VVW 4 (zon) |
Zo 13 Mar - 12:00 SC Spirit '30 5 (zon) - Woudia 4 (zon) |
Zo 13 Mar - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - FC Den Helder 1 (zon) |
Zo 13 Mar - 14:30 SC Spirit '30 A2 (zon) - Valken De A2 (zon) |
Zo 13 Mar - 14:30 SC Spirit '30 4 (zon) - Strandvogels 2 (zon) |
Zo 20 Mar - 09:30 RKEDO B3 (zon) - SC Spirit '30 B3 (zon) |
Zo 20 Mar - 10:00 SC Spirit '30 B2 (zon) - DWB B1 (zon) |
Zo 20 Mar - 11:00 Kolping Boys 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) |
Zo 20 Mar - 11:30 Purmersteijn B2 (zon) - SC Spirit '30 B1 (zon) |
Zo 20 Mar - 12:00 SC Spirit '30 A1 (zon) - VVW A1 (zon) |
Zo 20 Mar - 12:00 ALC A1 (zon) - SC Spirit '30 A2 (zon) |
Zo 20 Mar - 12:00 Blokkers De 6 (zon) - SC Spirit '30 4 (zon) |
Zo 20 Mar - 12:30 Blokkers De 4 (zon) - SC Spirit '30 3 (zon) |
Zo 20 Mar - 13:30 DWB MB1 (zon) - SC Spirit '30 MB1 (zon) |
Zo 20 Mar - 14:00 Oosthuizen 5 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon) |
Zo 20 Mar - 14:00 LSVV 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) |
Zo 20 Mar - 14:30 SC Spirit '30 VR1 (zon) - Twisk TSV VR1 (zon) |
Zo 3 Apr - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - FC Uitgeest 2 (zon) |
Zo 3 Apr - 12:00 Koedijk A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) |
Zo 3 Apr - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - Velsen 1 (zon) |
Zo 10 Apr - 11:00 Purmersteijn 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) |
Zo 10 Apr - 12:00 SC Spirit '30 A1 (zon) - LSVV A1 (zon) |
Zo 10 Apr - 14:00 ZAP 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) |
Zo 17 Apr - 14:00 Always Forward A2 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) |
Za 23 Apr - 10:15 Reiger Boys C3 - SC Spirit '30 C2 |
Za 23 Apr - 12:00 ST Opperdoes/TSV Twisk C2 - SC Spirit '30 C3 |
Za 23 Apr - 14:30 KGB C2 - SC Spirit '30 C1 |
Za 23 Apr - 14:30 SC Spirit '30 C4 - RKEDO C2 |
Za 23 Apr - 19:00 SC Spirit '30 1 (zon) - West Frisia 1 (zon) |
Zo 24 Apr - 11:00 Hoofddorp s.v. 3 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) |
Zo 1 Mei - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - DEM 2 (zon) |
Zo 1 Mei - 14:00 Zaanlandia (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) |
Zo 8 Mei - 11:00 WSV 30 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) |
Zo 8 Mei - 11:30 SV Spartanen A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) |
Zo 8 Mei - 14:00 Stormvogels 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) |
Ma 16 Mei - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - ZAP 2 (zon) |
Ma 16 Mei - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - FC Uitgeest 1 (zon) |

Uitslagen SC Spirit '30

laatst bijgewerkt op 11 februari 2016
Datum Thuisteam - Uitteam Uitslag
Zo 7 Feb SC Spirit '30 VR1 (zon) - HSV Sport 1889 VR1 (zon) 1-5
Zo 7 Feb SC Spirit '30 B1 (zon) - Always Forward B2 (zon) 4-0
Zo 7 Feb Hollandia T B2 (zon) - SC Spirit '30 B2 (zon) 1-3
Zo 7 Feb SC Spirit '30 B3 (zon) - Purmersteijn B5 (zon) 0-7
Zo 7 Feb Oosthuizen MB1 (zon) - SC Spirit '30 MB1 (zon) 3-1
Za 6 Feb Always Forward C3 - SC Spirit '30 C1 0-5
Za 6 Feb SC Spirit '30 C2 - ALC C1 0-0
Za 6 Feb VIOS-W C4 - SC Spirit '30 C3 4-0
Za 6 Feb SC Spirit '30 C4 - WSW C1 1-7
Za 6 Feb SC Spirit '30 MC1 - DTS MC1 4-0
Za 6 Feb Winkel MD2 - SC Spirit '30 MD1 3-3
Za 6 Feb SC Spirit '30 D2 - Dindua D1 0-4
Za 6 Feb SC Spirit '30 MD2 - KGB MD1 2-6
Za 6 Feb SC Spirit '30 D3 - Valken De D2 2-0
Za 6 Feb WSW D1 - SC Spirit '30 D4 2-2
Za 6 Feb Kolping Boys D10 - SC Spirit '30 D5 7-0
Za 6 Feb SC Spirit '30 ME1 - West Frisia ME2 0-6
Za 6 Feb SC Spirit '30 E2 - MOC E1 1-9
Za 6 Feb Blokkers De E2 - SC Spirit '30 E3 5-4
Za 6 Feb SC Spirit '30 E4 - West Frisia E3 1-3
Za 6 Feb Always Forward E7 - SC Spirit '30 E6 1-7
Za 6 Feb SC Spirit '30 F1 - Victoria O F1 1-2
Za 6 Feb SC Spirit '30 F3 - Blokkers De F3 0-7
Za 6 Feb Medemblik F3 - SC Spirit '30 F4 2-8
Za 6 Feb SC Spirit '30 F5 - Strandvogels F1 2-14
Za 6 Feb SC Spirit '30 F6 - West Frisia F8 4-2
Za 6 Feb Dindua F3 - SC Spirit '30 F7 1-3
Za 6 Feb SC Spirit '30 F8 - Always Forward F11 1-12

Afgelastingen SC Spirit '30

Er zijn geen afgelastingen.
Datum Thuisteam - Uitteam Scheidsrechter Kleedkamer Veld