Terug naar boven

Programma SC Spirit '30

laatst bijgewerkt op 25 mei 2015 Rood = afgelast
Datum Thuisteam - Uitteam Scheidsrechter Kleedkamer Veld
Vr 29 Mei - 19:00 Toernooi Medemblik avond - MC1 MD1 |
Za 30 Mei - 00:00 Toernooi Medemblik - F2 F3 F5 F6 F7 |
Za 30 Mei - 00:00 Toernooi Medemblik - D2 D4 |
Za 30 Mei - 00:00 Toernooi Andijk - D3 D5 |
Za 30 Mei - 00:00 Toernooi Blokkers - E1 E4 E7 |
Za 30 Mei - 00:00 Toernooi Medemblik - E3 E6 |
Za 30 Mei - 00:00 Toernooi Andijk - SC Spirit '30 C2 |
Za 30 Mei - 00:00 Toernooi Andijk - SC Spirit '30 F4 |
Za 30 Mei - 00:00 Toernooi Woudia - SC Spirit '30 E5 |
Za 30 Mei - 00:00 Toernooi Blokkers - SC Spirit '30 F1 |
Za 30 Mei - 00:00 Toernooi Dindua - SC Spirit '30 ME2 |
Za 30 Mei - 00:00 Toernooi West Frisia - SC Spirit '30 ME1 |
Za 30 Mei - 14:16 Toernooi Westfriezen - SC Spirit '30 D6M |
Zo 31 Mei - 00:00 Toernooi Medemblik - SC Spirit '30 C3 |
Zo 31 Mei - 00:00 Toernooi Medemblik - SC Spirit '30 C1 |
Zo 31 Mei - 00:00 Toernooi WMC - SC Spirit '30 VR1 (zon) |
Zo 31 Mei - 00:00 Toernooi Blokkers - SC Spirit '30 MP2 |
Zo 31 Mei - 00:00 Toernooi Blokkers - SC Spirit '30 MP1 |
Zo 31 Mei - 00:00 Toernooi Blokkers - SC Spirit '30 D1 |
Za 6 Jun - 00:00 Toernooi Stompetoren - F3 F6 |
Za 6 Jun - 00:00 Toernooi KGB - MP3 MP6 |
Za 6 Jun - 00:00 Toernooi Andijk - E2 E5 |
Za 6 Jun - 00:00 Toernooi Blokkers - MC1 MD1 ME1! ME2 |
Za 6 Jun - 00:00 Toernooi KGB - SC Spirit '30 C1 |
Za 6 Jun - 00:00 Toernooi KGB - SC Spirit '30 C3 |
Za 6 Jun - 00:00 SC Spirit '30 E7 - Toernooi Stompetoren |
Za 6 Jun - 00:00 Toernooi Stompetoren - SC Spirit '30 D3 |
Zo 7 Jun - 00:00 Toernooi KGB - E3 E4 E6 |
Za 13 Jun - 10:00 Westfriezen - SC Spirit '30 1 (zon) |
Za 8 Aug - 18:00 Grasshoppers 1 - SC Spirit '30 1 (zon) |
Di 11 Aug - 20:00 SC Spirit '30 1 (zon) - Spartanen 1 R. van Putten |
Za 15 Aug - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - Zwaluwen '30 1 |

Uitslagen SC Spirit '30

laatst bijgewerkt op 25 mei 2015
Datum Thuisteam - Uitteam Uitslag
Za 23 Mei SC Spirit '30 Toernooi KGB - F1 F2 F4 F7
Vr 22 Mei SC Spirit '30 MD1 - Arme Ouders MD1
Wo 20 Mei SC Spirit '30 3 (zon) - KGB 3 (zon) 1-0
Wo 20 Mei West Frisia 6 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon) 3-1
Wo 20 Mei SC Spirit '30 C1 - Zwaluwen 30 HCSV C1 3-2
Wo 20 Mei SC Spirit '30 D4 - Westfriezen D5 5-1
Di 19 Mei SC Spirit '30 CD - Victoria O CD 1-4
Di 19 Mei SC Spirit '30 D1 - West Frisia D1 7-0
Di 19 Mei SC Spirit '30 D6M - Flevo D3M 1-4

Afgelastingen SC Spirit '30

Er zijn geen afgelastingen.
Datum Thuisteam - Uitteam Scheidsrechter Kleedkamer Veld