Terug naar boven

Programma SC Spirit '30

laatst bijgewerkt op 30 januari 2015 Rood = afgelast
Datum Thuisteam - Uitteam Scheidsrechter Kleedkamer Veld
Za 31 Jan - 08:45 Blokkers De F6 - SC Spirit '30 F7 |
Za 31 Jan - 08:45 Blokkers De E9 - SC Spirit '30 E6 |
Za 31 Jan - 09:00 Zouaven De E10 - SC Spirit '30 E7 |
Za 31 Jan - 09:00 Zouaven De E8 - SC Spirit '30 E4 |
Za 31 Jan - 09:00 Westfriezen F6 - SC Spirit '30 F3 |
Za 31 Jan - 09:30 Opperdoes/Twisk D7-tal - SC Spirit '30 D6M |
Za 31 Jan - 10:00 Valken De D3 - SC Spirit '30 D4 |
Za 31 Jan - 10:30 SC Spirit '30 F1 - KGB F1 Pepijn Voetman |
Za 31 Jan - 10:30 SC Spirit '30 F4 - Spirit'30 F5 Frank Ligthart |
Za 31 Jan - 10:30 SC Spirit '30 E5 - Blokkers De E6 Brian Deken |
Za 31 Jan - 10:30 SC Spirit '30 ME1 - Reiger Boys ME1 Mats Reus |
Za 31 Jan - 10:30 SC Spirit '30 E2 - Always Forward E7 Roan Hoogervorst |
Za 31 Jan - 10:30 Spirit'30 F4 - SC Spirit '30 F5 |
Za 31 Jan - 11:30 Westfriezen D3 - SC Spirit '30 D3 |
Za 31 Jan - 11:30 DESS C1 - SC Spirit '30 C3 |
Za 31 Jan - 12:00 KGB D1 - SC Spirit '30 D2 |
Za 31 Jan - 12:00 VVS 46 ME2 - SC Spirit '30 ME2 |
Za 31 Jan - 12:30 SC Spirit '30 C2 - VVS 46 C3 Dirk te Grotenhuis |
Za 31 Jan - 12:30 SC Spirit '30 D5 - Medemblik D3 Sven Reus |
Za 31 Jan - 13:45 Always Forward MD3 - SC Spirit '30 MD1 |
Za 31 Jan - 14:30 SC Spirit '30 C1 - Zwaluwen 30 HCSV C1 |
Za 31 Jan - 14:30 SC Spirit '30 D1 - West Frisia D1 Jean-Paul Ligthart |
Za 31 Jan - 14:30 SC Spirit '30 MC1 - Zouaven De MC1 Marco de Boer |
Zo 1 Feb - 10:00 Rijp (de) B3 (zon) - SC Spirit '30 B3 (zon) |
Zo 1 Feb - 10:00 Saenden VR2 (zon) - SC Spirit '30 VR1 (zon) |
Zo 1 Feb - 11:00 VVW B1 (zon) - SC Spirit '30 B1 (zon) |
Zo 1 Feb - 11:30 AFC 34 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) Jans, O |
Zo 1 Feb - 12:00 Grasshoppers 2 (zon) - SC Spirit '30 3 (zon) |
Zo 1 Feb - 12:00 SC Spirit '30 5 (zon) - KGB 6 (zon) Peter van Straaten |
Zo 1 Feb - 12:00 SC Spirit '30 4 (zon) - Zouaven De 5 (zon) Cor Steltenpool |
Zo 1 Feb - 12:00 SC Spirit '30 B2 (zon) - Wherevogels De B3 (zon) Jack Keijzer |
Zo 1 Feb - 14:00 Vitesse 22 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) Koene, J.J. |
Ma 2 Feb - 19:30 KNVB West I - O16 - onderlinge wedstrijd KNVB scheidsrechter 11 | 12 A
Wo 4 Feb - 20:00 ASV 55 4 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon) |
Za 7 Feb - 08:45 SC Spirit '30 F4 - Woudia F2 Tim de Haan |
Za 7 Feb - 08:45 SC Spirit '30 F2 - Always Forward F4 Paul Koomen |
Za 7 Feb - 08:45 SC Spirit '30 E2 - VVS 46 E2 Tim Blom |
Za 7 Feb - 08:45 SC Spirit '30 F6 - Zouaven De F10 Tom van Zelm |
Za 7 Feb - 09:00 SV Spartanen ME2 - SC Spirit '30 ME2 |
Za 7 Feb - 10:00 Westfriezen E3 - SC Spirit '30 E3 |
Za 7 Feb - 10:00 MP loting bij Spirit - MP (alle 12 teams bij Spirit) | A
Za 7 Feb - 10:00 Twisk TSV F1 - SC Spirit '30 F7 |
Za 7 Feb - 10:30 SC Spirit '30 F3 - SV Spartanen F3 Stan Buis |
Za 7 Feb - 10:30 Always Forward D3 - SC Spirit '30 D2 |
Za 7 Feb - 10:30 SC Spirit '30 E7 - Medemblik E3 Aaron Bot |
Za 7 Feb - 10:30 SC Spirit '30 F1 - SV Spartanen F1 Rick May |
Za 7 Feb - 10:30 SC Spirit '30 E5 - West Frisia E6 Paul Koomen |
Za 7 Feb - 11:00 Grasshoppers D4M - SC Spirit '30 D6M |
Za 7 Feb - 11:30 DESS MD1 - SC Spirit '30 MD1 |
Za 7 Feb - 11:30 Woudia E2 - SC Spirit '30 E4 |
Za 7 Feb - 12:30 SC Spirit '30 C2 - Valken De C3 Cor Steltenpool |
Za 7 Feb - 12:30 SC Spirit '30 D5 - Zouaven De D7 Jens Heilig |
Za 7 Feb - 12:30 Hollandia D4 - SC Spirit '30 D4 |
Za 7 Feb - 14:00 Oosthuizen MC1 - SC Spirit '30 MC1 |
Za 7 Feb - 14:30 SC Spirit '30 C1 - Hollandia C2 |
Za 7 Feb - 14:30 SC Spirit '30 D3 - Always Forward D5 Sjaak Laan |
Za 7 Feb - 14:30 SC Spirit '30 D1 - Dynamo D1 Youri Bakker |
Zo 8 Feb - 10:00 SEW 3 (zon) - SC Spirit '30 4 (zon) |
Zo 8 Feb - 10:30 Victoria O B1 (zon) - SC Spirit '30 B3 (zon) |
Zo 8 Feb - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - Hillegom sv 2 (zon) Raven, J.C.A. |
Zo 8 Feb - 11:00 VVW A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) Zwagerman, R. |
Zo 8 Feb - 11:00 SC Spirit '30 B2 (zon) - Succes B2 (zon) Koos Vriend |
Zo 8 Feb - 11:30 RKEDO 3 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon) |
Zo 8 Feb - 12:00 Rijp (de) B1 (zon) - SC Spirit '30 B1 (zon) |
Zo 8 Feb - 12:00 SC Spirit '30 A2 (zon) - Westfriezen A2 (zon) Peter van Straaten |
Zo 8 Feb - 12:30 Hollandia 5 (zon) - SC Spirit '30 6 (zon) |
Zo 8 Feb - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - Fortuna Wormerv. 1 (zon) Both, R. |
Zo 8 Feb - 14:30 SC Spirit '30 VR1 (zon) - ST Zaanlandia/Hellas Sport VR2 (zon) Siem Koomen |
Zo 8 Feb - 14:30 SC Spirit '30 3 (zon) - RKEDO 2 (zon) Cor Steltenpool |
Ma 9 Feb - 19:30 KNVB West I - O16 - onderlinge wedstrijd KNVB scheidsrechter 11 | 12 A
Wo 11 Feb - 20:00 de Valken 1 - Hoogland 1 6 | 9 A
Za 14 Feb - 08:45 SC Spirit '30 F7 - Sporting Andijk F4 |
Za 14 Feb - 08:45 SC Spirit '30 E3 - Valken De E1 |
Za 14 Feb - 08:45 Blokkers De ME3 - SC Spirit '30 ME2 |
Za 14 Feb - 08:45 Spirit'30 E6 - SC Spirit '30 E7 |
Za 14 Feb - 08:45 SC Spirit '30 E6 - Spirit'30 E7 |
Za 14 Feb - 08:45 Blokkers De F6 - SC Spirit '30 F6 |
Za 14 Feb - 09:30 Always Forward F7 - SC Spirit '30 F4 |
Za 14 Feb - 10:00 Blokkers De D8 - SC Spirit '30 D5 |
Za 14 Feb - 10:00 Blokkers De F2 - SC Spirit '30 F2 |
Za 14 Feb - 10:00 West Frisia E2 - SC Spirit '30 E2 |
Za 14 Feb - 10:00 MP (6 teams bij Spirit) - MP (6 teams bij De Valken) |
Za 14 Feb - 10:30 SC Spirit '30 D6M - Flevo D5M |
Za 14 Feb - 10:30 SC Spirit '30 F5 - West Frisia F5 |
Za 14 Feb - 10:30 SC Spirit '30 E4 - Always Forward E9 |
Za 14 Feb - 10:30 SC Spirit '30 ME1 - RKEDO ME1 |
Za 14 Feb - 11:15 DWB D1 - SC Spirit '30 D3 |
Za 14 Feb - 11:30 Blokkers De C4 - SC Spirit '30 C1 |
Za 14 Feb - 11:30 VVW D1 - SC Spirit '30 D1 |
Za 14 Feb - 12:30 SC Spirit '30 D2 - Hollandia D3 |
Za 14 Feb - 12:30 Sporting Andijk C2 - SC Spirit '30 C2 |
Za 14 Feb - 12:30 SC Spirit '30 MD1 - Medemblik MD2 |
Za 14 Feb - 14:30 SC Spirit '30 C3 - SV Spartanen C5 |
Za 14 Feb - 14:30 SC Spirit '30 MC1 - DESS MC1 |
Zo 15 Feb - 11:00 SC Spirit '30 B3 (zon) - VVW B2 (zon) Jack Keijzer |
Zo 15 Feb - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - Zouaven De 2 (zon) Bruyne, M. de |
Zo 15 Feb - 11:00 SC Spirit '30 B1 (zon) - Oosthuizen B1 (zon) Kees Schoonen |
Zo 15 Feb - 12:00 Blokkers De 6 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon) |
Zo 15 Feb - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - Zilvermeeuwen 1 (zon) Lagerwey, M. |
Ma 16 Feb - 19:00 C-junioren - extra training t.b.v. cursus cursisten 3 | 3 A
Do 19 Feb - 20:00 Vitesse 22 1 - SC Spirit '30 1 Sio, H.P. |
Za 21 Feb - 08:45 SC Spirit '30 F2 - Always Forward F3 |
Za 21 Feb - 10:00 MP (6 teams bij Spirit) - MP (6 teams bij De Valken) |
Za 21 Feb - 12:30 Sporting Andijk C3 - SC Spirit '30 C3 |
Za 21 Feb - 14:30 SC Spirit '30 C1 - Always Forward C4 |
Zo 22 Feb - 10:00 West Frisia 6 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon) |
Zo 22 Feb - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - WSV 30 2 (zon) B�¶rnemann, P. |
Zo 22 Feb - 11:00 Zwaagdijk 2 (zon) - SC Spirit '30 4 (zon) |
Zo 22 Feb - 12:00 SC Spirit '30 A1 (zon) - VIOS-W A1 (zon) Otte, M. |
Zo 22 Feb - 14:00 Zaandijk VR2 (zon) - SC Spirit '30 VR1 (zon) |
Zo 22 Feb - 14:00 Woudia 5 (zon) - SC Spirit '30 6 (zon) |
Zo 22 Feb - 14:00 SVW 27 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) Broers, O. |
Zo 22 Feb - 14:30 SC Spirit '30 3 (zon) - WMC 2 (zon) |
Zo 22 Feb - 14:30 SC Spirit '30 A2 (zon) - Zouaven De A3 (zon) |
Zo 1 Mar - 11:00 Foresters de 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) |
Zo 1 Mar - 11:00 SC Spirit '30 5 (zon) - Woudia 3 (zon) |
Zo 1 Mar - 11:30 Woudia 2 (zon) - SC Spirit '30 3 (zon) |
Zo 1 Mar - 11:45 Westfriezen A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) |
Zo 1 Mar - 12:00 SC Spirit '30 4 (zon) - Succes 4 (zon) |
Zo 1 Mar - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - ZAP 1 (zon) |
Zo 1 Mar - 14:30 SC Spirit '30 VR1 (zon) - Sporting Martinus VR1 (zon) |
Za 7 Mar - 08:45 SC Spirit '30 E2 - West Frisia E4 |
Za 7 Mar - 08:45 SC Spirit '30 F2 - Reiger Boys F7 |
Za 7 Mar - 08:45 SC Spirit '30 F6 - Sporting Andijk F4 |
Za 7 Mar - 08:45 SC Spirit '30 ME2 - Dindua ME2 |
Za 7 Mar - 08:45 SC Spirit '30 F7 - Zouaven De F10 |
Za 7 Mar - 09:00 Always Forward F7 - SC Spirit '30 F5 |
Za 7 Mar - 10:00 MP (6 teams bij Spirit) - MP (6 teams bij De Valken) |
Za 7 Mar - 10:30 SC Spirit '30 E7 - Zwaagdijk E2 |
Za 7 Mar - 10:30 SC Spirit '30 F3 - West Frisia F3 |
Za 7 Mar - 10:30 SV Spartanen D3 - SC Spirit '30 D5 |
Za 7 Mar - 10:30 SC Spirit '30 F1 - Zouaven De F1 |
Za 7 Mar - 10:30 SC Spirit '30 E5 - SV Spartanen E5 |
Za 7 Mar - 10:30 SC Spirit '30 D6M - DWOW D3M |
Za 7 Mar - 11:00 Grasshoppers E3 - SC Spirit '30 E4 |
Za 7 Mar - 11:00 ASV 55 C2 - SC Spirit '30 C2 |
Za 7 Mar - 11:00 Medemblik E3 - SC Spirit '30 E6 |
Za 7 Mar - 11:30 West Frisia C2 - SC Spirit '30 C3 |
Za 7 Mar - 11:45 Koedijk MC1 - SC Spirit '30 MC1 |
Za 7 Mar - 12:00 SEW D1 - SC Spirit '30 D1 |
Za 7 Mar - 12:30 SC Spirit '30 D2 - Sporting Andijk D1 |
Za 7 Mar - 12:30 SC Spirit '30 D4 - Zwaagdijk D1 |
Za 7 Mar - 12:30 SC Spirit '30 MD1 - VVS 46 MD2 |
Za 7 Mar - 14:30 SC Spirit '30 D3 - West Frisia D4 |
Za 7 Mar - 14:30 SC Spirit '30 C1 - KGB C2 |
Zo 8 Mar - 10:00 VVS 46 B1 (zon) - SC Spirit '30 B1 (zon) |
Zo 8 Mar - 11:00 Strandvogels 3 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon) |
Zo 8 Mar - 11:00 SC Spirit '30 B3 (zon) - Beemster B2 (zon) |
Zo 8 Mar - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - LSVV 2 (zon) |
Zo 8 Mar - 12:00 SC Spirit '30 A2 (zon) - Medemblik A2 (zon) |
Zo 8 Mar - 12:00 Sporting Andijk 4 (zon) - SC Spirit '30 6 (zon) |
Zo 8 Mar - 13:00 KGB A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) |
Zo 8 Mar - 14:00 Blokkers De 5 (zon) - SC Spirit '30 4 (zon) |
Zo 8 Mar - 14:00 RKEDO B2 (zon) - SC Spirit '30 B2 (zon) |
Zo 8 Mar - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - Hellas Sport 1 (zon) Schellingerhout, M.C. |
Zo 8 Mar - 14:30 SC Spirit '30 VR1 (zon) - Wherevogels De VR2 (zon) |
Zo 8 Mar - 14:30 SC Spirit '30 3 (zon) - Dynamo 2 (zon) |
Za 14 Mar - 10:00 MP (6 teams bij Spirit) - MP (6 teams bij WSW) |
Zo 15 Mar - 10:30 Victoria O 2 (zon) - SC Spirit '30 3 (zon) |
Zo 15 Mar - 14:30 Sporting Martinus VR1 (zon) - SC Spirit '30 VR1 (zon) |
Za 21 Mar - 10:00 MP (6 teams bij ASV 55) - MP (6 teams bij De Valken) |
Zo 22 Mar - 12:00 SC Spirit '30 A1 (zon) - West Frisia A1 (zon) |
Zo 22 Mar - 14:00 VSV 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) |
Za 28 Mar - 10:00 MP (6 teams bij Spirit) - MP (6 teams bij De Valken) |
Zo 29 Mar - 11:00 ZAP A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) |
Zo 29 Mar - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - Kennemers 2 (zon) |
Zo 29 Mar - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - Assendelft 1 (zon) |
Za 11 Apr - 10:00 MP (6 teams bij Spirit) - MP (6 teams bij Woudia) |
Zo 12 Apr - 11:00 Stormvogels 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) |
Zo 12 Apr - 12:00 SC Spirit '30 A1 (zon) - LSVV A1 (zon) |
Zo 12 Apr - 14:00 Velsen 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) |
Za 18 Apr - 10:00 MP (6 teams bij Spirit) - MP (6 teams bij De Valken) |
Zo 19 Apr - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - FC Uitgeest 2 (zon) |
Zo 19 Apr - 12:30 HSV A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) |
Zo 19 Apr - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - West Frisia 1 (zon) |
Za 25 Apr - 10:00 MP (6 teams bij Spirit) - MP (6 teams bij De Valken) |
Zo 26 Apr - 11:00 Hoofddorp s.v. 4 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) |
Zo 26 Apr - 12:00 SC Spirit '30 A1 (zon) - Victoria O A1 (zon) |
Zo 26 Apr - 14:00 United/DAVO 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) |
Zo 3 Mei - 11:00 DCG 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) |
Zo 3 Mei - 11:30 SV Spartanen A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) |
Zo 3 Mei - 14:00 FC Uitgeest 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) |
Za 9 Mei - 10:00 MP Finaledag bij De Valken - MP (alle 12 teams bij De Valken) |
Zo 10 Mei - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - Purmersteijn 2 (zon) |
Zo 10 Mei - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - LSVV 1 (zon) |

Uitslagen SC Spirit '30

laatst bijgewerkt op 30 januari 2015
Datum Thuisteam - Uitteam Uitslag
Zo 25 Jan SC Spirit '30 1 (zon) - Zilvermeeuwen 1 (zon)
Zo 25 Jan SC Spirit '30 2 (zon) - Zouaven De 2 (zon)
Zo 25 Jan SC Spirit '30 3 (zon) - KGB 3 (zon)
Zo 25 Jan Blokkers De 4 (zon) - SC Spirit '30 4 (zon)
Zo 25 Jan ASV 55 4 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon)
Zo 25 Jan Strandvogels 5 (zon) - SC Spirit '30 6 (zon) 0-8
Zo 25 Jan SC Spirit '30 VR1 (zon) - OSC VR1 (zon)
Zo 25 Jan SC Spirit '30 A2 (zon) - Zaandijk A1 (zon)
Zo 25 Jan SC Spirit '30 B1 (zon) - Medemblik B1 (zon)
Zo 25 Jan Always Forward B5 (zon) - SC Spirit '30 B2 (zon) 4-1
Zo 25 Jan SC Spirit '30 B3 (zon) - Graftdijk B1 (zon)
Za 24 Jan Always Forward C4 - SC Spirit '30 C1
Za 24 Jan West Frisia C4 - SC Spirit '30 C2
Za 24 Jan SC Spirit '30 C3 - Sporting Andijk C3
Za 24 Jan Purmerend MC2 - SC Spirit '30 MC1 1-2
Za 24 Jan Zwaluwen 30 HCSV D1 - SC Spirit '30 D1
Za 24 Jan SC Spirit '30 D2 - SV Spartanen D2
Za 24 Jan SC Spirit '30 D3 - Zouaven De D5
Za 24 Jan SC Spirit '30 D4 - KGB D4
Za 24 Jan MOC D3 - SC Spirit '30 D5
Za 24 Jan SC Spirit '30 D6M - Flevo D3M
Za 24 Jan SC Spirit '30 MD1 - Blokkers De MD2
Za 24 Jan SC Spirit '30 E1 - Volendam (rkav) E2
Za 24 Jan Medemblik E2 - SC Spirit '30 E2
Za 24 Jan SC Spirit '30 E3 - Medemblik E1
Za 24 Jan SC Spirit '30 E4 - Westfriezen E4
Za 24 Jan SC Spirit '30 E6 - Dindua E3M
Za 24 Jan SC Spirit '30 E7 - Blokkers De E9
Za 24 Jan Kwiek 78 ME1 - SC Spirit '30 ME1
Za 24 Jan SC Spirit '30 ME2 - Strandvogels ME1
Za 24 Jan Medemblik F1 - SC Spirit '30 F1
Za 24 Jan Always Forward F3 - SC Spirit '30 F2
Za 24 Jan SC Spirit '30 F3 - Medemblik F2
Za 24 Jan West Frisia F5 - SC Spirit '30 F4
Za 24 Jan SC Spirit '30 F5 - Woudia F2
Za 24 Jan SC Spirit '30 F7 - Spirit'30 F6

Afgelastingen SC Spirit '30

Datum Thuisteam - Uitteam Scheidsrechter Kleedkamer Veld
Za 31 Jan - 08:45 Blokkers De F6 - SC Spirit '30 F7 |
Za 31 Jan - 08:45 Blokkers De E9 - SC Spirit '30 E6 |
Za 31 Jan - 09:00 Zouaven De E10 - SC Spirit '30 E7 |
Za 31 Jan - 09:00 Westfriezen F6 - SC Spirit '30 F3 |
Za 31 Jan - 09:00 Zouaven De E8 - SC Spirit '30 E4 |
Za 31 Jan - 09:30 Opperdoes/Twisk D7-tal - SC Spirit '30 D6M |
Za 31 Jan - 10:00 Valken De D3 - SC Spirit '30 D4 |
Za 31 Jan - 10:30 Spirit'30 F4 - SC Spirit '30 F5 |
Za 31 Jan - 10:30 SC Spirit '30 F1 - KGB F1 Pepijn Voetman |
Za 31 Jan - 10:30 SC Spirit '30 F4 - Spirit'30 F5 Frank Ligthart |
Za 31 Jan - 10:30 SC Spirit '30 E5 - Blokkers De E6 Brian Deken |
Za 31 Jan - 10:30 SC Spirit '30 ME1 - Reiger Boys ME1 Mats Reus |
Za 31 Jan - 10:30 SC Spirit '30 E2 - Always Forward E7 Roan Hoogervorst |
Za 31 Jan - 11:30 DESS C1 - SC Spirit '30 C3 |
Za 31 Jan - 11:30 Westfriezen D3 - SC Spirit '30 D3 |
Za 31 Jan - 12:00 VVS 46 ME2 - SC Spirit '30 ME2 |
Za 31 Jan - 12:00 KGB D1 - SC Spirit '30 D2 |
Za 31 Jan - 12:30 SC Spirit '30 D5 - Medemblik D3 Sven Reus |
Za 31 Jan - 12:30 SC Spirit '30 C2 - VVS 46 C3 Dirk te Grotenhuis |
Za 31 Jan - 13:45 Always Forward MD3 - SC Spirit '30 MD1 |
Za 31 Jan - 14:30 SC Spirit '30 D1 - West Frisia D1 Jean-Paul Ligthart |
Za 31 Jan - 14:30 SC Spirit '30 MC1 - Zouaven De MC1 Marco de Boer |
Za 31 Jan - 14:30 SC Spirit '30 C1 - Zwaluwen 30 HCSV C1 |