Terug naar boven

Programma SC Spirit '30

laatst bijgewerkt op 18 september 2014 Rood = afgelast
Datum Thuisteam - Uitteam Scheidsrechter Kleedkamer Veld
Za 20 Sep - 08:45 SC Spirit '30 E4 - West Frisia E5 Joost Visser 3A | 4A A2
Za 20 Sep - 08:45 SC Spirit '30 F7 - Westfriezen F9 Casper de Boer 6A | 7A B4
Za 20 Sep - 08:45 SC Spirit '30 E3 - SEW E3 Paul Koomen 5A | 8A C5
Za 20 Sep - 08:45 SC Spirit '30 F4 - Kwiek 78 F2 Lars van der Putten 1A | 2A A1
Za 20 Sep - 09:00 Westfriezen F7 - SC Spirit '30 F5 |
Za 20 Sep - 09:00 Dindua E3M - SC Spirit '30 E6 |
Za 20 Sep - 09:30 Sporting Andijk F1 - SC Spirit '30 F2 |
Za 20 Sep - 10:00 Hauwert 65 F1 - SC Spirit '30 F6 |
Za 20 Sep - 10:00 MP bij Spirit - MP bij De Valken 11A | 12A B3
Za 20 Sep - 10:00 West Frisia E7 - SC Spirit '30 E7 |
Za 20 Sep - 10:15 Zouaven De ME1 - SC Spirit '30 ME2 |
Za 20 Sep - 10:30 SC Spirit '30 ME1 - VVS 46 ME2 Thijs Rood 9A | 10A C5
Za 20 Sep - 10:30 SC Spirit '30 D6M - Strandvogels D2 Jens Heilig 7B | 5B A2
Za 20 Sep - 10:30 MP bij Spirit - MP bij Valken 11B | 12B B3
Za 20 Sep - 10:30 SC Spirit '30 F3 - Always Forward F6 Stan Luten 6B | 8B B4
Za 20 Sep - 10:30 Beemster F1 - SC Spirit '30 F1 |
Za 20 Sep - 10:30 SC Spirit '30 E2 - VVS 46 E2 Sven Bankert 1B | 2B A1
Za 20 Sep - 10:45 Hollandia E1 - SC Spirit '30 E1 |
Za 20 Sep - 10:45 HSV Sport 1889 E2 - SC Spirit '30 E5 |
Za 20 Sep - 11:30 KGB MC1 - SC Spirit '30 MC1 |
Za 20 Sep - 12:00 VVW C3 - SC Spirit '30 C3 |
Za 20 Sep - 12:30 SC Spirit '30 D2 - Blokkers De D4 Sjaak Laan 3 | 4 C
Za 20 Sep - 12:30 SC Spirit '30 D4 - Zwaagdijk D1 Sven Reus 6 | 8 A
Za 20 Sep - 12:30 SC Spirit '30 C2 - West Frisia C3 Dirk te Grotenhuis 11 | 12 B
Za 20 Sep - 13:00 KGB D5 - SC Spirit '30 D5 |
Za 20 Sep - 13:30 VVS 46 MD2 - SC Spirit '30 MD1 |
Za 20 Sep - 14:30 SC Spirit '30 C1 - Volendam (rkav) C5 Dick Broers 1 | 2 B
Za 20 Sep - 14:30 SC Spirit '30 D3 - MOC D2 Piet Neuvel 5 | 7 A
Za 20 Sep - 14:30 SC Spirit '30 D1 - Zouaven De D2 Jean-Paul Ligthart 9 | 10 C
Zo 21 Sep - 10:00 SC Spirit '30 B1 (zon) - Hollandia T B1 (zon) Koos Vriend 9 | 10 B
Zo 21 Sep - 11:00 SC Spirit '30 2 (zon) - AFC 34 2 (zon) Raven, J.C.A. 5 | 2 A
Zo 21 Sep - 11:00 JVC A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) Steur, M. (mw) |
Zo 21 Sep - 11:30 Zouaven De 8 (zon) - SC Spirit '30 6 (zon) |
Zo 21 Sep - 11:30 FIT VR2 (zon) - SC Spirit '30 VR1 (zon) |
Zo 21 Sep - 11:30 Zouaven De 5 (zon) - SC Spirit '30 4 (zon) |
Zo 21 Sep - 12:00 KGB 6 (zon) - SC Spirit '30 5 (zon) |
Zo 21 Sep - 12:00 SC Spirit '30 A2 (zon) - Blokkers De A1 (zon) Peter van Straaten 3 | 4 B
Zo 21 Sep - 12:30 Always Forward B4 (zon) - SC Spirit '30 B2 (zon) |
Zo 21 Sep - 14:00 RKEDO B2 (zon) - SC Spirit '30 B3 (zon) |
Zo 21 Sep - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - Vitesse 22 1 (zon) Punt, R. 6 | 11 A
Zo 21 Sep - 14:30 SC Spirit '30 MA1 (zon) - Kwiek 78 MA1 (zon) Siem Koomen 9 | 10 C
Zo 21 Sep - 14:30 SC Spirit '30 3 (zon) - Grasshoppers 2 (zon) Chris Rozanski 1 | 7 B
Do 25 Sep - 19:30 Hercules Zaandam sc VR2 (zon) - SC Spirit '30 VR1 (zon) |
Za 27 Sep - 08:45 HCSC E2 - SC Spirit '30 E2 |
Za 27 Sep - 08:45 SC Spirit '30 ME2 - Dindua ME1 Gerrit Laan |
Za 27 Sep - 08:45 SC Spirit '30 F6 - Zouaven De F8 KNVB Cursus |
Za 27 Sep - 08:45 SC Spirit '30 E6 - Medemblik E4 KNVB Cursus |
Za 27 Sep - 08:45 SC Spirit '30 F2 - West Frisia F1 KNVB Cursus |
Za 27 Sep - 09:00 Zouaven De D5 - SC Spirit '30 D3 |
Za 27 Sep - 09:30 Sporting Andijk F2 - SC Spirit '30 F3 |
Za 27 Sep - 10:00 WSW F1 - SC Spirit '30 F7 |
Za 27 Sep - 10:00 MP bij Spirit - MP bij De Valken |
Za 27 Sep - 10:15 Dindua E2 - SC Spirit '30 E4 |
Za 27 Sep - 10:30 SEW D3M - SC Spirit '30 D6M |
Za 27 Sep - 10:30 SC Spirit '30 E7 - SV Spartanen E6 KNVB Cursus |
Za 27 Sep - 10:30 SC Spirit '30 F1 - Volendam (rkav) F2 Kees Commandeur |
Za 27 Sep - 10:30 VVW D1 - SC Spirit '30 D1 |
Za 27 Sep - 10:30 SC Spirit '30 E5 - Opperdoes E2 KNVB Cursus |
Za 27 Sep - 10:30 SC Spirit '30 F5 - Dindua F2 KNVB Cursus |
Za 27 Sep - 11:00 JVC E1 - SC Spirit '30 E1 |
Za 27 Sep - 12:00 Dindua C3 - SC Spirit '30 C2 |
Za 27 Sep - 12:30 ZOB F7 - SC Spirit '30 F4 |
Za 27 Sep - 12:30 SC Spirit '30 D5 - Westfriezen D6 Rick May |
Za 27 Sep - 13:00 West Frisia D2 - SC Spirit '30 D2 |
Za 27 Sep - 14:00 Always Forward D9 - SC Spirit '30 D4 |
Za 27 Sep - 14:30 SC Spirit '30 MC1 - ALC MC1 Piet Neuvel |
Za 27 Sep - 14:30 SC Spirit '30 C3 - Opperdoes C1 Dick Broers |
Za 27 Sep - 15:00 Blokkers De C3 - SC Spirit '30 C1 |
Zo 28 Sep - 09:30 SV Spartanen MA1 (zon) - SC Spirit '30 MA1 (zon) |
Zo 28 Sep - 10:00 SC Spirit '30 B3 (zon) - Valken De B2 (zon) Koos Vriend |
Zo 28 Sep - 10:00 SC Spirit '30 B2 (zon) - Victoria O B1 (zon) Ruud de Boer |
Zo 28 Sep - 10:00 VVS 46 B1 (zon) - SC Spirit '30 B1 (zon) |
Zo 28 Sep - 11:00 Hillegom sv 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) Breukelen, J.J. van |
Zo 28 Sep - 11:30 RKEDO 2 (zon) - SC Spirit '30 3 (zon) |
Zo 28 Sep - 12:00 SC Spirit '30 6 (zon) - Hollandia 5 (zon) zelf fluiten |
Zo 28 Sep - 12:00 SC Spirit '30 4 (zon) - SEW 3 (zon) Chris Rozanski |
Zo 28 Sep - 12:00 SC Spirit '30 A1 (zon) - VVW A1 (zon) Botman, R. |
Zo 28 Sep - 14:00 Westfriezen A2 (zon) - SC Spirit '30 A2 (zon) |
Zo 28 Sep - 14:00 Fortuna Wormerv. 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) Damme, M. van |
Zo 28 Sep - 14:30 SC Spirit '30 5 (zon) - RKEDO 3 (zon) Peter van Straaten |
Zo 28 Sep - 14:30 SC Spirit '30 VR1 (zon) - Sloterdijk VR1 (zon) Siem Koomen |
Za 4 Okt - 08:45 Always Forward F7 - SC Spirit '30 F5 |
Za 4 Okt - 08:45 SC Spirit '30 F7 - Schellinkhout F1 |
Za 4 Okt - 08:45 SC Spirit '30 ME2 - DESS ME1 |
Za 4 Okt - 08:45 SC Spirit '30 E4 - Sporting Andijk E3 |
Za 4 Okt - 08:45 Blokkers De F1 - SC Spirit '30 F1 |
Za 4 Okt - 08:45 SC Spirit '30 F3 - SV Spartanen F2 |
Za 4 Okt - 08:45 SC Spirit '30 F2 - Westfriezen F3 |
Za 4 Okt - 09:00 SV Spartanen E5 - SC Spirit '30 E6 |
Za 4 Okt - 09:30 Sporting Andijk F3 - SC Spirit '30 F6 |
Za 4 Okt - 09:45 LSVV F8 - SC Spirit '30 F4 |
Za 4 Okt - 10:00 Valken De D3 - SC Spirit '30 D5 |
Za 4 Okt - 10:00 MP bij Spirit - MP bij De Valken |
Za 4 Okt - 10:00 West Frisia E2 - SC Spirit '30 E3 |
Za 4 Okt - 10:30 SC Spirit '30 E7 - Westfriezen E8 |
Za 4 Okt - 10:30 SC Spirit '30 ME1 - Always Forward ME1 |
Za 4 Okt - 10:30 SC Spirit '30 D6M - Westfriezen D7M |
Za 4 Okt - 10:30 SC Spirit '30 E1 - Zaanlandia E1 |
Za 4 Okt - 10:45 ZAP E2 - SC Spirit '30 E2 |
Za 4 Okt - 11:00 Medemblik MC2 - SC Spirit '30 MC1 |
Za 4 Okt - 11:30 Westfriezen C5 - SC Spirit '30 C2 |
Za 4 Okt - 12:30 SC Spirit '30 D4 - VVW D4 |
Za 4 Okt - 12:30 SC Spirit '30 D2 - Valken De D1 |
Za 4 Okt - 12:30 SC Spirit '30 MD1 - Oosthuizen MD1 |
Za 4 Okt - 12:30 Sporting Andijk C2 - SC Spirit '30 C3 |
Za 4 Okt - 14:30 SC Spirit '30 D1 - Woudia D1 |
Za 4 Okt - 14:30 SC Spirit '30 D3 - Sporting Andijk D2 |
Za 4 Okt - 14:30 SC Spirit '30 C1 - Zouaven De C2 |
Zo 5 Okt - 09:30 RKEDO MA1 (zon) - SC Spirit '30 MA1 (zon) |
Zo 5 Okt - 11:00 VIOS-W A1 (zon) - SC Spirit '30 A1 (zon) Schouten, J.P.J.M. |
Zo 5 Okt - 11:00 WMC 2 (zon) - SC Spirit '30 3 (zon) |
Zo 5 Okt - 11:00 WSV 30 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) Schiering, G.H.J. |
Zo 5 Okt - 11:30 SC Spirit '30 B1 (zon) - VVW B1 (zon) Kees Schoonen |
Zo 5 Okt - 12:00 SC Spirit '30 6 (zon) - Woudia 5 (zon) Cor Steltenpool |
Zo 5 Okt - 12:00 Medemblik B2 (zon) - SC Spirit '30 B2 (zon) |
Zo 5 Okt - 12:00 SC Spirit '30 4 (zon) - Zwaagdijk 2 (zon) zelf fluiten |
Zo 5 Okt - 13:15 Zwaagdijk B1 (zon) - SC Spirit '30 B3 (zon) |
Zo 5 Okt - 14:00 SC Spirit '30 1 (zon) - SVW 27 1 (zon) Schigt, R.G.M.N. |
Zo 5 Okt - 14:30 Zouaven De A3 (zon) - SC Spirit '30 A2 (zon) |
Zo 5 Okt - 14:30 SC Spirit '30 5 (zon) - West Frisia 6 (zon) Chris Rozanski |
Zo 5 Okt - 14:30 OSC VR1 (zon) - SC Spirit '30 VR1 (zon) |
Do 9 Okt - 18:45 SC Spirit '30 D1 - de Blokkers D1 |
Za 25 Okt - 10:00 MP bij Spirit - MP bij De Valken |
Za 1 Nov - 10:00 MP bij WSW - MP bij De Valken |
Za 8 Nov - 10:00 MP bij Woudia - MP bij De Valken |
Za 15 Nov - 10:00 MP bij Spirit - MP bij ASV 55 |
Za 22 Nov - 10:00 MP bij Spirit - MP bij De Valken |
Za 29 Nov - 10:00 MP bij Spirit - MP bij De Valken |
Za 6 Dec - 10:00 MP bij Spirit - MP bij De Valken |
Za 13 Dec - 10:00 alle MP bij Spirit - alle MP bij Spirit |

Uitslagen SC Spirit '30

laatst bijgewerkt op 18 september 2014
Datum Thuisteam - Uitteam Uitslag
Zo 14 Sep Zilvermeeuwen 1 (zon) - SC Spirit '30 1 (zon) 1-0
Zo 14 Sep Zouaven De 2 (zon) - SC Spirit '30 2 (zon) 4-3
Zo 14 Sep KGB 3 (zon) - SC Spirit '30 3 (zon) 7-2
Zo 14 Sep SC Spirit '30 4 (zon) - Blokkers De 4 (zon) 2-3
Zo 14 Sep SC Spirit '30 5 (zon) - Westfriezen 6 (zon) 2-3
Zo 14 Sep SC Spirit '30 6 (zon) - ASV 55 4 (zon) 5-3
Zo 14 Sep SC Spirit '30 A1 (zon) - SV Spartanen A1 (zon) 1-0
Zo 14 Sep Zuidermeer A1 (zon) - SC Spirit '30 A2 (zon)
Zo 14 Sep Grasshoppers MA1 (zon) - SC Spirit '30 MA1 (zon) 3-0
Zo 14 Sep SC Spirit '30 B1 (zon) - DWB B1 (zon) 5-0
Zo 14 Sep Grasshoppers B2 (zon) - SC Spirit '30 B2 (zon) 5-2
Zo 14 Sep SC Spirit '30 B3 (zon) - Dynamo B1 (zon) 0-12
Za 13 Sep SC Spirit '30 C1 - SEW C1 3-3
Za 13 Sep ASV 55 C1G - SC Spirit '30 C2 7-1
Za 13 Sep SEW C2 - SC Spirit '30 C3 10-2
Za 13 Sep SC Spirit '30 MC1 - Woudia MC1 9-0
Za 13 Sep Westfriezen D2 - SC Spirit '30 D1 0-11
Za 13 Sep Always Forward D5 - SC Spirit '30 D2 1-6
Za 13 Sep SEW D2 - SC Spirit '30 D3 0-3
Za 13 Sep Sporting Andijk D3 - SC Spirit '30 D4 0-13
Za 13 Sep SC Spirit '30 MD1 - Sporting Andijk MD1 1-5
Za 13 Sep Hauwert 65 D1 - SC Spirit '30 D6M 13-3
Za 13 Sep SC Spirit '30 E1 - West Frisia E1 4-2
Za 13 Sep Schagen E2 - SC Spirit '30 E2 5-0
Za 13 Sep Westfriezen E3 - SC Spirit '30 E3 4-3
Za 13 Sep Opperdoes E1 - SC Spirit '30 E4 7-3
Za 13 Sep SC Spirit '30 E5 - Always Forward E11 5-5
Za 13 Sep SC Spirit '30 E6 - Blokkers De E8 7-0
Za 13 Sep SC Spirit '30 E7 - WSW E2 0-5
Za 13 Sep Dynamo ME1 - SC Spirit '30 ME1 1-4
Za 13 Sep SC Spirit '30 ME2 - Blokkers De ME2 0-6
Za 13 Sep SC Spirit '30 F1 - Westfriezen F2 2-1
Za 13 Sep SC Spirit '30 F2 - Blokkers De F2 6-2
Za 13 Sep Zouaven De F4 - SC Spirit '30 F3 1-6
Za 13 Sep Victoria O F3 - SC Spirit '30 F4 8-1
Za 13 Sep SC Spirit '30 F5 - Hollandia F3 11-0
Za 13 Sep SC Spirit '30 F6 - VVW F4 4-0
Za 13 Sep Medemblik F4 - SC Spirit '30 F7 2-0

Afgelastingen SC Spirit '30

Er zijn geen afgelastingen.
Datum Thuisteam - Uitteam Scheidsrechter Kleedkamer Veld