Contact

Klik hier voor contactinformatie van de verschillende commissies

 

Afdeling Naam Contactgegevens
Wedstrijdsecretariaat    
Zaterdag (jeugd) Alex Raven wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
06 21 52 38 93
Zondag (senioren) Ruud de Boer ruudendorien@quicknet.nl
Zaal Rob Noordeloos zaalvoetbal@spirit30.nl
Groepscoördinatoren    
Senioren Heren Spirit 1 en 2 Ron Reus ronreus@quicknet.nl
Senioren Heren Ton Kors kors.atj@gmail.com
Senioren Dames Regilio Vargas Velasquez r.vargasvelasquez@live.nl
JO19/JO23 Frank Heilig frankencarina@quicknet.nl
JO17/MO17 Yvonne van Schalkwijk yvonnesvs@hotmail.com
JO15/MO15 Laura Dels kooijman78@quicknet.nl
JO14 Laura Dels kooijman78@quicknet.nl
JO13 Jennifer Mulder Ronald Seijts mulder_jennifer@hotmail.com
ronaldseijts@hotmail.com
MO13 Yvon van Schalkwijk yvonnesvs@hotmail.com
JO12 Jennifer Mulder mulder_jennifer@hotmail.com
JO11 Jennifer Mulder en Ronald Seijts mulder_jennifer@hotmail.com
ronaldseijts@hotmail.com
JO10 Marloes van der Pijl marloes_koster8485@hotmail.com
JO9 Moniek Hoffer m.overdelinden@quicknet.nl
JO8 Lisette Pepping-Schoutsen en Cees Jan Ruitenberg lisettepepping@outlook.com
JO7 (mini’s) Chantal Schotman en Ronald Seijts pupillenmini@spirit30.nl
TC Jeugd TC Jeugd tcjeugd@spirit30.nl
TC Jeugd – Hoofd Sjors Bakker sjorsbakker@quicknet.nl
TC Jeugd – HJO Ard Aker awg.aker@quicknet.nl
TC Jeugd – Bestuur Michel Reus
Omar Sasbrink
Yvon van Schalkwijk
m.m.reus@quicknet.nl
omar.sasbrink@zonnet.nl
yvonnesvs@hotmail.com
Walking Voetbal (55+) Cees Meijer walkingvoetbal@spirit30.nl
Vrouwen 35+ (7×7) Willemien Busé w.buse@buse.biz
ZVV Spirit zaalvoetbal Sjors Bakker zaalvoetbal@spirit30.nl
Coördinatie scheidsrechters    
senioren JO19 t/m JO16 Ruud de Boer ruudendorien@quicknet.nl
JO15 t/m JO8, meiden Remi Laan remilaan@quicknet.nl
Consul    
  Koos Vriend wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
Ledenadministratie    
coördinatoren Sjon Bakker
Ronald Visser
ledenadministratie@spirit30.nl
Vrijwilligersadministratie    
  Marco Neuvel vrijwilligers@spirit30.nl
PR Michel Reus m.m.reus@quicknet.nl
  Gerrit Slagter secretaris@spirit30.nl
Coördinatie oud papier    
  Adrie Schutte oudpapier@spirit30.nl
Coördinatie toernooien    
  Laura Dels en Jennifer Mulder toernooien@spirit30.nl
Coördinatie terreindienst    
Zaterdag Mirella Dijkstra mirelladijkstra23@outlook.com
Zondag Koos Vriend wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
Spirit Gilde    
voorzitter Erik Gerrits spiritgilde@spirit30.nl
secretaris Erik Gerrits spiritgilde@spirit30.nl
Kantinecommissie    
coördinator Annemieke Pauw kantine@spirit30.nl
Evenementen    
coördinator Timo Groot evenementen@spirit30.nl
Materiaalcommissie    
coördinator Jos Visser materialen@spirit30.nl
sleutelbeheer Jan Smit jansmit57@outlook.com
Onderhoudscommissie    
coördinator Meindert Vriend meindertvriend@hotmail.com
Groenploeg    
coördinator Ton Kors atj.kors@quicknet.nl
Kledingcommissie    
coördinator Laura Kortebos kledingfonds@spirit30.nl
Sponsorcommissie    
coördinator Cees Duijn c.duijn@visserduijn.nl
Normen & waarden    
coördinatoren Sjaak Laan
Ivo Mantel
Cees-Jan Ruitenberg
normenenwaarden@spirit30.nl
Donateursactie    
coördinator Bianca Kuin biancakuin@hotmail.com
Spir-IT team    
coördinator Dennis van Leeuwen website@spirit30.nl
Voetvolley toernooi (kermis Hoogkarspel)    
coördinatoren Daan de Boer
Huub de Boer
06-18994746
Voetbalkennis kwis    
lid Bart Leeflang bart@acretia.nl
Fotografie    
fotograaf Fred Homan fredhoman@hotmail.com
fotograaf Gerrit Slagter secretaris@spirit30.nl
Maatschappelijke stage    
coördinator Frank Zomer stage@spirit30.nl
Spirit Minuten spel    
coördinator Niels Jong nwgjong@quicknet.nl
Pupil van de Week    
coördinatoren Kim de Maker
Jennifer Mulder
Femke Laan
kimdemaker@kpnmail.nl

Bezoekadres
S.C. Spirit’30
Sportlaan 8
1616 CN Hoogkarspel

Postadres
t.a.v. Secretaris S.C. Spirit’30
Postbus 36
1616 ZG Hoogkarspel

Telefoon kantine: 0228-561797