COMMISSIES

Alle vrijwilligers worden, direct of indirect, aangestuurd en begeleid vanuit het hoofdbestuur of een van de commissies zoals Senioren, Jeugd, Scheidsrechters, Kantine, Onderhoud, Sponsoring en Communicatie (en meer). Deze commissies worden geleid door een coördinator of aanspreekpunt, iemand die de commissie taken organiseert en beheert.

Namen en adressen

In het onderstaande overzicht tref je de contactgegevens van de coördinatoren aan. Indien de gegevens op deze contactlijst niet juist zijn, stuur dan een email naar vrijwilligers@spirit30.nl. 

 

Afdeling Naam E-mailadres
Wedstrijdsecretariaat Koos Vriend wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
  Anita van Lingen secretaris@spirit30.nl
Ledenadministratie    
  Sjon Bakker ledenadministratie@spirit30.nl
Vrijwilligersadministratie    
  Marco Neuvel vrijwilligers@spirit30.nl
PR    
  vacature  
Coördinatie scheidsrechters    
senioren JO19 t/m JO16 Ruud de Boer ruudendorien@quicknet.nl
JO15 t/m JO8, meiden Rein de Hart rein.de.hart@gmail.com
Consul    
  Jan Otsen jan_en_truus@quicknet.nl
  Koos Vriend wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
Coördinatie oud papier    
  Adrie Schutte oudpapier@spirit30.nl
Coördinatie toernooien    
  Marco Blom marco-blom@ziggo.nl
Coördinatie terreindienst    
zaterdag Marco Blom marco-blom@ziggo.nl
zondag Koos Vriend wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
Spirit gilde    
voorzitter René Windt re.windt@quicknet.nl
secretaris Erik Gerrits erikgerrits@quicknet.nl
    spiritgilde@spirit30.nl
Kantinecommissie    
coördinator Silvia Slagter kantine@spirit30.nl
  Heidi Smit-Molenaar heidi_nurse@hotmail.com
Evenementen    
coördinator Timo Groot evenementen@spirit30.nl
Materiaalcommissie    
coördinator Rob van Buiten materialen@spirit30.nl
sleutelbeheer Jan Smit jansmit57@outlook.com
Onderhoudscommissie    
coördinator Meindert Vriend meindertvriend@hotmail.com
Groenploeg    
coördinator Ton Kors atj.kors@quicknet.nl
Kledingcommissie    
coördinator Wendy Glorie-Mazee w.glorie@quicknet.nl
Sponsorcommissie    
coördinator Jean-Paul Ligthart jpligthart.spirit30@gmail.com
Normen & waarden    
coördinator Sjaak Laan sjaakmargret@quicknet.nl
Donateurs actie    
coördinator Bianca Kuin biancakuin@hotmail.com
Spir-IT team    
coördinator Dennis van Leeuwen dennisvanleeuwen@quicknet.nl
Voetvolley toernooi    
coördinator Frank Groot frankgroot74@gmail.com
Voetbalkennis kwis    
lid Bart Leeflang bart@acretia.nl
Fotografie    
fotograaf Fred Homan fredhoman@hotmail.com
fotograaf Gerrit Slagter gw.slagter@quicknet.nl
Maatschappelijke stage    
coördinator Anita van Lingen secretaris@spirit30.nl
Spirit minuut    
coördinator Niels Jong evenementen@spirit30.nl
Pupil van de Week    
coördinator Tamara de Haan boukensjanet@gmail.com
  Janet Boukens