COMMISSIES

Alle vrijwilligers worden, direct of indirect, aangestuurd en begeleid vanuit het hoofdbestuur of een van de commissies zoals Senioren, Jeugd, Scheidsrechters, Kantine, Onderhoud, Sponsoring en Communicatie (en meer). Deze commissies worden geleid door een coördinator of aanspreekpunt, iemand die de commissie taken organiseert en beheert.

Namen en adressen

In het onderstaande overzicht tref je de contactgegevens van de coördinatoren aan. Indien de gegevens op deze contactlijst niet juist zijn, stuur dan een email naar vrijwilligers@spirit30.nl. 

Afdeling Naam Contactgegevens
Wedstrijdsecretariaat    
Zaterdag (jeugd) Alex Raven wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
06 21 52 38 93
Zondag (senioren) Ruud de Boer ruudendorien@quicknet.nl
Zaal Rob Noordeloos zaalvoetbal@spirit30.nl
Groepscoördinatoren    
Senioren Heren Spirit 1 en 2 Ron Reus ronreus@quicknet.nl
Senioren Heren Ton Kors atj.kors@quicknet.nl
Senioren Dames Regilio Vargas Velasquez r.vargasvelasquez@live.nl
JO19 Frank Heilig frankencarina@quicknet.nl
JO17 Yvonne van Schalkwijk yvonnesvs@hotmail.com
JO15 Laura Dels kooijman78@quicknet.nl
MO15/MO17 Yvonne van Schalkwijk yvonnesvs@hotmail.com
JO13/JO14 Laura Dels kooijman78@quicknet.nl
MO13 Yvon van Schalkwijk yvonnesvs@hotmail.com
JO10/JO12 Jeniffer Mulder
Ronald Seijts
mulder_jennifer@hotmail.com, ronaldseijts@hotmail.com
JO9 Marloes van der Pijl-Koster marloes_koster8485@hotmail.com
JO8 Moniek Hoffer m.overdelinden@quicknet.nl
JO7 (mini’s) Lisette Pepping pupillenmini@spirit30.nl
TC Jeugd TC Jeugd tcjeugd@spirit30.nl
TC Jeugd – Hoofd Sjors Bakker sjorsbakker@quicknet.nl
TC Jeugd – HJO Ard Aker awg.aker@quicknet.nl
TC Jeugd – Bestuur Michel Reus
Omar Sasbrink
Yvon van Schalkwijk
m.m.reus@quicknet.nl
omar.sasbrink@zonnet.nl
yvonnesvs@hotmail.com
Walking Voetbal (55+) Cees Meijer walkingvoetbal@spirit30.nl
Vrouwen 35+ (7×7) Willemien Busé w.buse@buse.biz
ZVV Spirit zaalvoetbal Sjors Bakker zaalvoetbal@spirit30.nl
Coördinatie scheidsrechters    
senioren JO19 t/m JO16 Ruud de Boer ruudendorien@quicknet.nl
JO15 t/m JO8, meiden Remi Laan remilaan@quicknet.nl
Consul    
  Koos Vriend wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
Ledenadministratie    
coördinatoren Sjon Bakker
Ronald Visser
ledenadministratie@spirit30.nl
Vrijwilligersadministratie    
  Marco Neuvel vrijwilligers@spirit30.nl
PR Michel Reus m.m.reus@quicknet.nl
  Gerrit Slagter secretaris@spirit30.nl
Coördinatie oud papier    
  Adrie Schutte oudpapier@spirit30.nl
Coördinatie toernooien    
  Bianca Sinnige toernooien@spirit30.nl
Coördinatie terreindienst    
Zaterdag Mirella Dijkstra mirelladijkstra23@outlook.com
Zondag Koos Vriend wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
Spirit Gilde    
voorzitter Erik Gerrits spiritgilde@spirit30.nl
secretaris Erik Gerrits spiritgilde@spirit30.nl
Kantinecommissie    
coördinator Annemieke Pauw kantine@spirit30.nl
Evenementen    
coördinator Timo Groot evenementen@spirit30.nl
Materiaalcommissie    
coördinator Jos Visser materialen@spirit30.nl
sleutelbeheer Jan Smit jansmit57@outlook.com
Onderhoudscommissie    
coördinator Meindert Vriend meindertvriend@hotmail.com
Groenploeg    
coördinator Ton Kors atj.kors@quicknet.nl
Kledingcommissie    
coördinator Laura Kortebos kledingfonds@spirit30.nl
Sponsorcommissie    
coördinator Cees Duijn c.duijn@visserduijn.nl
Normen & waarden    
coördinatoren Sjaak Laan
Ivo Mantel
Cees-Jan Ruitenberg
normenenwaarden@spirit30.nl
Donateursactie    
coördinator Bianca Kuin biancakuin@hotmail.com
Spir-IT team    
coördinator Dennis van Leeuwen website@spirit30.nl
Voetvolley toernooi (kermis Hoogkarspel)    
coördinatoren Daan de Boer
Huub de Boer
06-18994746
Voetbalkennis kwis    
lid Bart Leeflang bart@acretia.nl
Fotografie    
fotograaf Fred Homan fredhoman@hotmail.com
fotograaf Gerrit Slagter secretaris@spirit30.nl
Maatschappelijke stage    
coördinator Frank Zomer stage@spirit30.nl
Spirit Minuten spel    
coördinator Niels Jong nwgjong@quicknet.nl
Pupil van de Week    
coördinatoren Kim de Maker
Jennifer Mulder
Femke Laan
kimdemaker@kpnmail.nl