COMMISSIES

Alle vrijwilligers worden, direct of indirect, aangestuurd en begeleid vanuit het hoofdbestuur of een van de commissies zoals Senioren, Jeugd, Scheidsrechters, Kantine, Onderhoud, Sponsoring en Communicatie (en meer). Deze commissies worden geleid door een coördinator of aanspreekpunt, iemand die de commissie taken organiseert en beheert.

Namen en adressen

In het onderstaande overzicht tref je de contactgegevens van de coördinatoren aan. Indien de gegevens op deze contactlijst niet juist zijn, stuur dan een email naar vrijwilligers@spirit30.nl. 

 

Afdeling Naam E-mailadres
Wedstrijdsecretariaat
Zaterdag (jeugd) Mike Onneweer wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
Zondag (senioren) Ruud de Boer ruudendorien@quicknet.nl
Zaal Olaf Jong zaalvoetbal@spirit30.nl
Ledenadministratie
Sjon Bakker ledenadministratie@spirit30.nl
Vrijwilligersadministratie
Marco Neuvel vrijwilligers@spirit30.nl
PR
vacature
Coördinatie scheidsrechters
senioren JO19 t/m JO16 Ruud de Boer ruudendorien@quicknet.nl
JO15 t/m JO8, meiden Rein de Hart rein.de.hart@gmail.com
Consul
Jan Otsen jan_en_truus@quicknet.nl
Koos Vriend wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
Coördinatie oud papier
Adrie Schutte oudpapier@spirit30.nl
Coördinatie toernooien
Vacature toernooien@spirit30.nl
Coördinatie terreindienst
Zaterdag Mirella Dijkstra mirelladijkstra23@outlook.com
Zondag Koos Vriend wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
Spirit gilde
voorzitter Erik Gerrits spiritgilde@spirit30.nl
secretaris Erik Gerrits spiritgilde@spirit30.nl
Kantinecommissie
coördinator Heidi Smit-Molenaar kantine@spirit30.nl
heidi_nurse@hotmail.com
Anneloes Verhagen anneloesverhagen@gmail.com
Evenementen
coördinator Timo Groot evenementen@spirit30.nl
Materiaalcommissie
coördinator Jos Visser materialen@spirit30.nl
sleutelbeheer Jan Smit jansmit57@outlook.com
Onderhoudscommissie
coördinator Meindert Vriend meindertvriend@hotmail.com
Groenploeg
coördinator Ton Kors atj.kors@quicknet.nl
Kledingcommissie
coördinator Wendy Glorie-Mazee w.glorie@quicknet.nl
Sponsorcommissie
coördinator Jean-Paul Ligthart jpligthart.spirit30@gmail.com
Normen & waarden
coördinator Sjaak Laan sjaakmargret@quicknet.nl
Donateursactie
coördinator Bianca Kuin biancakuin@hotmail.com
Spir-IT team
coördinator Dennis van Leeuwen dennisvanleeuwen@quicknet.nl
Voetvolley toernooi
coördinator Frank Groot frankgroot74@gmail.com
Voetbalkennis kwis
lid Bart Leeflang bart@acretia.nl
Toernooicommissie Jeugdtoernooi – 90 jaar Spirit
commissielid Alex Raven jeugdtoernooi@spirit30.nl
commissielid Bas van den Berg
commissielid Chris Reuvenkamp
commissielid Roos Bakker
commissielid Niels Konijn
Fotografie
fotograaf Fred Homan fredhoman@hotmail.com
fotograaf Gerrit Slagter gw.slagter@quicknet.nl
Maatschappelijke stage
coördinator Anita van Lingen secretaris@spirit30.nl
Spirit minuut
coördinator Niels Jong evenementen@spirit30.nl
Pupil van de Week
coördinator Tamara de Haan
Janet Boukens boukensjanet@gmail.com