COMMISSIES

Alle vrijwilligers worden, direct of indirect, aangestuurd en begeleid vanuit het hoofdbestuur of een van de commissies zoals Senioren, Jeugd, Scheidsrechters, Kantine, Onderhoud, Sponsoring en Communicatie (en meer). Deze commissies worden geleid door een coördinator of aanspreekpunt, iemand die de commissie taken organiseert en beheert.

Namen en adressen

In het onderstaande overzicht tref je de contactgegevens van de coördinatoren aan. Indien de gegevens op deze contactlijst niet juist zijn, stuur dan een email naar vrijwilligers@spirit30.nl. 

 

Afdeling Naam E-mailadres
Wedstrijdsecretariaat
Zaterdag (jeugd) Alex Raven wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
06 21 52 38 93
Zondag (senioren) Ruud de Boer ruudendorien@quicknet.nl
Zaal Rob Noordeloos zaalvoetbal@spirit30.nl
Groepscoördinatoren
Senioren Heren Spirit 1 en 2 Ron Reus ronreus@quicknet.nl
Senioren Heren Ton Kors atj.kors@quicknet.nl
Senioren Dames Regilio Vargas Velasquez r.vargasvelasquez@live.nl
O19 Sjors Bakker sjorsbakker@quicknet.nl
O17 Yvonne van Schalkwijk yvonnesvs@hotmail.com
O14/O15/MO15 Yvonne van Schalkwijk yvonnesvs@hotmail.com
O12/O13/MO13 Laura Dels, Ard Aker kooijman78@quicknet.nl / awg.aker@quicknet.nl
O9/O10/O11 Jeniffer Mulder en Ronald Seijts mulder_jennifer@hotmail.com, ronaldseijts@hotmail.com
O8 Marloes van der Pijl-Koster marloes_koster8485@hotmail.com
O7 (mini’s) Bert Jongsma en Moniek Hoffer pupillenmini@spirit30.nl
TC Jeugd TC-jeugd tcjeugd@spirit30.nl
Walking Voetbal (55+) Dirk te Grotenhuis walkingvoetbal@spirit30.nl
Vrouwen 35+ (7×7) Willemien Busé w.buse@buse.biz
ZVV Spirit zaalvoetbal Sjors Bakker zaalvoetbal@spirit30.nl
Coördinatie scheidsrechters
senioren JO19 t/m JO16 Ruud de Boer ruudendorien@quicknet.nl
JO15 t/m JO8, meiden Remi Laan remilaan@quicknet.nl
Consul
Koos Vriend wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
Ledenadministratie
Sjon Bakker, Ronald Visser ledenadministratie@spirit30.nl
Vrijwilligersadministratie
Marco Neuvel vrijwilligers@spirit30.nl
PR Michel Reus m.m.reus@quicknet.nl
Gerrit Slagter secretaris@spirit30.nl
Coördinatie oud papier
Adrie Schutte oudpapier@spirit30.nl
Coördinatie toernooien
Bianca Sinnige toernooien@spirit30.nl
Coördinatie terreindienst
Zaterdag Mirella Dijkstra mirelladijkstra23@outlook.com
Zondag Koos Vriend wedstrijdsecretariaat@spirit30.nl
Spirit Gilde
voorzitter Erik Gerrits spiritgilde@spirit30.nl
secretaris Erik Gerrits spiritgilde@spirit30.nl
Kantinecommissie
coördinator Annemieke Pauw kantine@spirit30.nl
Evenementen
coördinator Timo Groot evenementen@spirit30.nl
Materiaalcommissie
coördinator Jos Visser materialen@spirit30.nl
sleutelbeheer Jan Smit jansmit57@outlook.com
Onderhoudscommissie
coördinator Meindert Vriend meindertvriend@hotmail.com
Groenploeg
coördinator Ton Kors atj.kors@quicknet.nl
Kledingcommissie
coördinator Laura Kortebos kledingfonds@spirit30.nl
Sponsorcommissie
coördinator Cees Duijn c.duijn@visserduijn.nl
Normen & waarden
coördinator Sjaak Laan, Yvo Morsink sjaakmargret@quicknet.nl
Donateursactie
coördinator Bianca Kuin biancakuin@hotmail.com
Spir-IT team
coördinator Dennis van Leeuwen website@spirit30.nl
Voetvolley toernooi
coördinator Frank Groot frankgroot74@gmail.com
Voetbalkennis kwis
lid Bart Leeflang bart@acretia.nl
Fotografie
fotograaf Fred Homan fredhoman@hotmail.com
fotograaf Gerrit Slagter secretaris@spirit30.nl
Maatschappelijke stage
coördinator TC-jeugd tcjeugd@spirit30.nl
Spirit Minuten spel
coördinator Niels Jong nwgjong@quicknet.nl
Pupil van de Week
coördinator Vacature