


Regilio stopt aan het einde van het seizoen als trainer van de Spirit Vrouwen 1. Hij is momenteel alweer aan zijn achtste seizoen bezig bij onze club maar heeft te kennen gegeven na dit seizoen niet nog een jaar te kunnen blijven.
Samen met assistent-trainer Mike Bankert vormt hij al vele seizoenen het technisch hart van onze Vrouwen 1. Vele jaren reisde hij -drie keer in de week- heen en weer van Alkmaar naar Hoogkarspel om de dames te trainen en te coachen. Voor Regilio is het steeds lastiger om het trainerschap bij Spirit te combineren, zeker na het leuke nieuws dat hij binnenkort vader gaat worden. Vandaar dat we in goed overleg gezamenlijk hebben besloten om aan ‘t einde van het seizoen uit elkaar te gaan.
Wij vinden het jammer dat Regilio onze club na zo veel jaar gaat verlaten maar vinden zijn besluit begrijpelijk en respecteren zijn keuze. Wij wensen hem nog een mooie tweede seizoenshelft toe met onze dames en hopen dat hij, samen met Mike, het seizoen op een mooie en sportieve manier – met een respectabele klassering – kan afsluiten.
De TC van SC Spirit ’30