🔴⚪️🔵
Na de deceptie van vorige week heeft ons vlaggenschip revanche op zichzelf genomen en uit in Amsterdam afgetekend met 0-6 gewonnen. Een prima uitslag.

In deze goede wedstrijd, waarin talent Bart Aker zijn 1e debuut maakte, scoorde Jordi Klompe de 0-1 en 0-2, Ricardo Smit zorgde voor de 0-3 en 0-4, waarbij de 0-4 vlak naar rust een heerlijk streep was vanaf randje 16 op de rechterkant. Toen was het hek van de dam. De 0-5 was voor Björn Groot en de laatste, de 0-6, werd gemaakt door onze vrijentrappen specialist Mike van Ammers. Drie punten in de tas en klaar voor een nieuwe – volle week – vol voetbal. Kom maar op.

Want.. komende donderdag 12 februari staat de bekerkraker tegen BOL in Broek op Langedijk op het programma (aftrap 20.00 uur) en de zondag daarna (14 februari) de kraker in de Drechterderby tegen Woudia in Westwoud. Twee prachtige wedstrijden om naar uit te zien!

Deel dit bericht via: