🔴⚪️🔵
Afgelopen week toog onze onderhoudsgroep opnieuw met een bakkie achter de wagen richting mooi Volendam. Op de achterbank een slof gebak voor bij de koffie als dank voor de eerder overgenomen oude dug-outs. Dit keer ging de rit naar het vissersdorp om enkele ‘robuuste stalen netten’ op te halen. Want denk je aan netten, dan denk je uiteraard aan Volendam.

Bij aankomst werd eerst samen met de onderhoudsploeg van de RKAV een bakkie gedaan. Vervolgens werden even de lokale voetbalverhalen uitgewisseld met o.a. de ‘Volendamse Westfries’ Jan Water. Nadat de Spirit Glossy ‘Dit is Spirit’ bij de gastvrouw was afgegeven en bij de presentatiegids van de RKAV was neergelegd werd het aanhangwagentje van ‘broer Aad’ volgeladen en de terugtocht richting Hoogkarspel aanvaard.

Wat weer een dankbaar bezoek en wat altijd een mooi en enthousiast ontvangst daar in Volendam. Prachtige amateurclub en complex ook bij de RKAV. Onze topvrijwilliger Theo Reus stond met smart op de mannen te wachten, was superblij met de stalen matten en ging nog diezelfde middag aan de gang om ze bij te slijpen en te monteren op onze speedsoccervelden.

Na de supermooie gerenoveerde dug-outs op het B-veld nu dus de ‘hufterproof’ stalen netten uit Volendam. Dan mag je wel spreken van een vruchtbare samenwerking. Top!

Deel dit bericht via: